ZYCIE - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

03.05.2012

ZYCIE

Bardzo smutne jest zycie w samotnosci, milo by bylo kogos poznac, do kogos sie przytulic. Jesli Ty tez jestes samotna to serdecznie zapraszam
Lubisz to?
a tak poważniej oczywiście życie z świadomościa ''jestem sam'' jest okrutne i bezsensu, ale co zrobić, nie każdy ma to szczęście. Wiadomo jak to jest i bardzo wspłółczuje innym samotnym.
3 Mayo 2012
szwagier ze mna sie k**a nie napijesz?
3 Mayo 2012
Taaaa,tyle,ze co niektorzy rozumieja to inaczej.
3 Mayo 2012