28.04.2012
Siemankoo
Jaktam mija wam weekend ??
Mi narazie tak o ;(
Mi narazie tak o ;(
Lubisz to?



















Ja mam nadzieję i tym że żyje, ze uda mi się pojechać w góry i nakłonic do tego mojego kolegę, bo samej to troche smutno i niezbyt fajnie. Ja góry kocham , w przyszłosci chciałabym się tam przeprowadzić podjąć pracę by móc sobie pozwolic na mieszkanie w drewnianym domku z małym ogródkiem:) To plany a póki co napełniam się energią o myśli, że by moja osoba się tam zjawi :)
Czeeeeeeść ;)
Jestem tu nowa i chciałam się przywitać ;)
Mam na imie Marta i niedługo kończę 18 lateeeek ! :D
Postaram się być aktywna ;)
eLo ;pp