Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

28.04.2012

Siemankoo

Jaktam mija wam weekend ??
Mi narazie tak o ;(



Lubisz to?
Przed chwilką grillowałam:P
28 Abril 2012
Głosujemy do 30 , Kwietnia ;)
Po dwa głosy ;)
Powodzenia chłopcy ;P

1.patrickofchelsea21

2.ogarnijsieo

3.Meis0

4.SzkolaWyrzutkow2

5.DuNiO51


Lubisz to?
konto usunięte
4i 5:)
2 Mayo 2012
konto usunięte
4 i 5 :D
30 Abril 2012
konto usunięte
4 :) :* :s_male:
30 Abril 2012
A więc zaczynamy głosowanie ;)
Do 30.Kwietnia.
Mamy po dwa głosy ;)
Głosujemy równiez ze względu na zgodnośc zdjęcia z porą roku ;D
Powodzenia!
1.Zzuuzzaa1

2.Koteczekk14

3.ChodzTuSkarbie

4.Pinkusiova

5.PlayLoudBiczyyz

6.BabyyyxOll

7.mmadziulkaaa17

8.karolinaa

9.PsychoPatkaa

10.Aneta

11.mycha200894

12.dosiaxd8

13.plapart1

---------------------------------------------------
Co tam u Was ?:)
W ogóle sie nie udzielacie , od dwóch dni zero blogów...
Myśle że to przez tą świetną pogode ;)
Dodajcie jakiegoś bloga , mówcie co tam uWas ;)

Lubisz to?
7 i 13 .
30 Abril 2012
4 i 9:zakochany::calusek:
29 Abril 2012
konto usunięte
7 i 11 :)
29 Abril 2012
Witajcie w ten ciepły wiosenny dzień jakim jest czwartek w Toruniu :) 
Jutro piątek i nadchodzi długi wekeend. Biorąc 3 dni wolnego zyskujemy 9 dni wolnego :). Macie wobec powyższego jakieś plany na spedzenie tychże dni? Miejmy nadzieję, że dopisze pogoda i dobry humor:)

Ja mam nadzieję i tym że żyje, ze uda mi się pojechać w góry i nakłonic do tego mojego kolegę, bo samej to troche smutno i niezbyt fajnie. Ja góry kocham , w przyszłosci chciałabym się tam przeprowadzić podjąć pracę by móc sobie pozwolic na mieszkanie w drewnianym domku z małym ogródkiem:) To plany a póki co napełniam się energią o myśli, że by moja osoba się tam zjawi :)

 


Lubisz to?
Jaki tam długi?!1i3maj wolny
28 Abril 2012
ja jade na zlot astry nad jeziorko.
26 Abril 2012
konto usunięte
ja pewnie bede w domku a może z kuzynką nad morze pojade;)
26 Abril 2012
26.04.2012

Łzy ;( Ból ;(

Ref:
Bo kiedy byłeś ty twa miłość dawała mi żyć,dziś nie zostało już nic wspomnienie, smutek i łzy x2

Nie wiem jak bez ciebie mam sama żyć nie mam już nic tylko smutek i łzy
Serce me w kamień zmieniłeś ty ,
brak mi ochoty by przez życie iść,
a było już dobrze skończyło się
nie wiem dlaczego zostawiłeś mnie
zawsze tak bardzo pragnęłam cię tu,
byłeś facetem z mych snów
Ref:
Bo kiedy byłeś ty twa miłość dawała mi żyć, dziś nie zostało już nic wspomnienie, smutek i łzy x2

Siedzę sama z tym wszystkim złym
ciągle w mej głowie jesteś ty
ciężko uwierzyć że niema już nic nie
wiesz jak bardzo chce żebyś tu był,
moja tęsknota osiąga dziś kres,
jakie to trudne i znów we mgle
ciężko wyrazić mi uczucia te,
bo kocham cię lecz ty nie chcesz mnie
Ref:
Bo kiedy byłeś ty twa miłość dawała mi żyć, dziś nie zostało już nic wspomnienie, smutek i łzy x2


Kamajla - Łzy



Lubisz to?
konto usunięte
Beatko ja nie tylko weekend mam taki smutny...;(;(;( od ponad tygodnia mam dola i nie chce mi sie z łóżka wstac...;(;(;(;(
1 Mayo 2012
konto usunięte
jaki smutny ten weekend :)
30 Abril 2012
Pada, pada, pada :< Od 2 tygodni leje  deszcz iii... dobija mnie to jakos :P Jednak gdy jest slonce lepiej sie wstaje, mysli, wiecej pomyslow wpada do glowy, a teraz? Melancholia, o : O

ANYWAY, pomyslalam ze napisze, bo w grupie jestem juz od dluzszego czasu, a jeszcze nigdy bloga nie pisalam, heh ^^ Ola jestem, milo mi, mieszkam w Anglii :P I noo.. jestem raczej jak wiekszosc mlodych ludzi, lubie sie bawic, spotykac ze znajomymi, kreatywnie spedzac czas, duzo spac... :)


"Kariera to piękna rzecz, ale nie możesz się do niej przytulić w zimną noc."

"Lepiej być nieszczęśliwą samotnie, niż nieszczęśliwą z kimś innym."

"Mądra dziewczyna całuje, ale się nie zakochuje, słucha, ale nie wierzy, odchodzi, zanim zostanie porzucona."

-
All by Marilyn Monroe. Bo ja uwielbiam i juz, o :)

Nooo, to buziaczkii! : ) 
Lubisz to?
26.04.2012

Romeoo xD


 nie kupuję kłamstwa,
bo nie stać mnie na to.





Po co mi Romeo ?
Nie jestem Julia , jestem Sobą - chcę Ciebie !


Lubisz to?
26.04.2012

przepraszam

Ktoś zapytał mnie kiedyś jaki jest sens w płakaniu Ja to wiem i bliskie mi osoby też doskonale się na tym znają. I kto nigdy na prawdę nie płakał i kto nigdy nie cierpiał, nie zrozumie, jak bardzo boli każda kolejna łza. Jak z każdą łzą odpływa kawałeczek nadziei. I nikt nie zrozumie ile znaczy każda rozmowa i jaką wagę mają poszczególne słowa, nikt kto nie był na skraju przepaści i nie poczuł, że powoli spada Kto nie utracił choć na chwilę poczucia godności, kto nie wie co to znaczy nienawidzieć siebie i nikt kto patrząc w lustro nie miał uczucia, że patrzy na złudzenie. Nie zrozumie nigdy, co to znaczy płakać i być smutnym. Żeby to zrozumieć trzeba to poczuć. Tak wielu nie potrafi czuć.


Lubisz to?
26.04.2012

ello ;p

Czeeeeeeść ;)

Jestem tu nowa i chciałam się przywitać ;)

Mam na imie Marta i niedługo kończę 18 lateeeek ! :D

Postaram się być aktywna ;)

eLo ;pp

Lubisz to?
Witamy Cię ;)
26 Abril 2012
25.04.2012

hhhmmmm ... ^^

 Nie wiem  
                 dlaczego aaaale nie rusza mnie fakt, żeee jestem sama xdd . . . ;D



Lubisz to?
Jestem też sam a dziwne by było gdyby nagle ktoś by mnie chciał w co nie wieżę
28 Abril 2012
konto usunięte
A ja jestem sam i nie mam nikogo w życiu, a nawet nie mam z kim wyjść do ludzi..po prostu jestem sam i zerem..bo dziewczyny przeszkadzają i głupie..BRAK MI SŁÓW. Dam ci plus %2b :)
26 Abril 2012
konto usunięte
minie Ci to :)
25 Abril 2012
1 145 146 147 148 149 715