Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

11.05.2012

Robocki ; *

Hej .. wydaje mi sie że jakaś Nowa tu chyba jestem : )
Nie wiem na jakiej zasadzie tutaj to działa ale na innych grupach to trza sie Opisac


Wiec mam na Imię Kaśka Lat 17 ; )
Interesuje sie : MUZYKĄ , GRĄ NA GITARZE , PISANIE WŁASNYCH TEKSTÓW PIOSENEK
Moim Hobby jest : Śpiewanie ; **


Ucze sie w LO -Psychologiczno -Pedagogicznym ; ))

I to chyba wszystko o mnie ; ))

Pozdrawiam :**

   
<3
Lubisz to?
też mi coś tu nie grało , nigdy o takim czymś nie słyszałam .. z resztą LO to LO bez kierunków ..
17 Mayo 2012
konto usunięte
w lo nie ma takich kierunkow,tylko na studiach.
16 Mayo 2012
Czesc ; ) Jest takie coś jak LO Psychologiczno - Pedagogiczne ? ;D Myślałam , ze tylko na studiach są takie kierunki ; ) Powiem szczerze, że od dawna sie zastanawiam nad nim bo sądze , iż to bardzo ciekawe ; D
13 Mayo 2012
10.05.2012

Hejka!

Nowy jestem, nieco szalony, czasem przymulony. Aj, to tak na przyszłość. :P Nikogo na siłę nie szukam. ^^
Zapraszam do pogadania. Niedługo może coś Wam napiszę...
No to siemka! ;*

Lubisz to?
konto usunięte
emo :D
11 Mayo 2012
konto usunięte
Hey :*********
11 Mayo 2012
konto usunięte
heej;)
10 Mayo 2012
10.05.2012

Hmm...


Nie widziałam Cię już od miesiąca. I nic. Jestem może bledsza, trochę śpiąca, trochę bardziej milcząca, lecz widać można żyć bez powietrza.

♥  



I czuje ze powinnam sie odezwac. Zadzwonic, napisac, cokolwiek. Ale kolejne przeplakane noce nie sa tego warte. Czemu? Bo ON nie jest mnie warty.  



Lubisz to?
i czuje że powinnam sie odezwać . zadzwonić napisać .. cokolwiek ...;(...
16 Mayo 2012
można żyć bez powietrza
10 Mayo 2012
konto usunięte
No oczywiscie ze nie kazdy, ale ten on akurat tak, haha ^^
10 Mayo 2012
09.05.2012

:) :) :)

Witajcie. Przepraszam za moje nie udzielanie sie w klanie, ale byłam na urlopie majowym i wczoraj dopiero wróciłam. Udał sie wysmienicie. Byłam tam gdzie czuję się wolna , szczęśliwa i tchniona energią. :))))))))) To miejsce to góry , nie ważne gdzie , nie ważne jak , ale ważne że tam mogę być , przebywać , czuć i unosić się powietrzem gór:) To miejsce jest dla mnie stworzone i tam pragnę w przyszłosci założyc dom i być częścią natury wysokiej :)) 
Mam nadzieję, że i Wam udał się majowy wekeend i napełnił Was radością i dobrą pogodą?

 Buźka dla Was :* bywajcie zdrów i miejce słońce w sercu i na twarzy :)))))))))))))
Lubisz to?
Witaj z powrotem:)
9 Mayo 2012
09.05.2012

pytankaa :D

 Co dzis robiliście ??
Jakie plany na jutroo ?

Lubicie ogladac Filmy ?
Jakie polecacie ??


Ja polecam takie :

ROMANTYCZNE



Komedie 



Komedie Romantyczne 


Jeszcze Sydney i siedmiu nieudacznikow bo juz fotki nie moge wstawic :(                               

                        Liczę że tez podzielicie się polecanymi filmamii :D 

Lubisz to?
trzy metry nad niebem ;*
16 Mayo 2012
i wciąż ją kocham :*
16 Mayo 2012
konto usunięte
wciąż ją kocham < 3 uwielbiam !
13 Mayo 2012
09.05.2012

Cześć.

 To teraz ja. 


Na wstępie, na imię mam Sandra, 19 lat, woj. Opolskie ; >
Od dziecka fascynacja motoryzacją.Sama jeżdżę.
 Fotograf amator i grafik w domowym zaciszu ; ) (manga na kartce i w ps ;D)
Uwielbiam komixy Marvela i filmy na ich podstawie.
Nie wiem co mogę więcej napisać, w razie "W" pytać ; )

Lubisz to?
konto usunięte
ciekawa sooba w takim razie..a przynajmniej ciekawe zainteresowania.. nietypowe przez co tak fajne;D
12 Mayo 2012
Witaaj :)
10 Mayo 2012
Witamy Cię!:)
9 Mayo 2012
09.05.2012

ZawszeEleganckoYes











Samotny chłopak w poszukiwaniu samotnej dziewczyny :) Każdy z nas chciałby być szczęśliwym u czyjegoś boku,trudno jest żyć samemu ale nie warto też szukać kogoś na siłę. Kontakt zemną na priv. Pozdrawiam serdecznie wszystkich i całuję wszystkie piękne dziewczyny:P heh ;**

Lubisz to?
słodki:)
17 Diciembre 2012
Taak tez mi sie wydje ze na siłęę :d heh pzdr :)
10 Mayo 2012
konto usunięte
Zachęcam tutaj tylko do poznania się-poznać się nie zaszkodzi a nigdy nic nie wiadomo.:) Pzdr :_)
9 Mayo 2012
09.05.2012

Zzuuzzaa1






bo przecież kocham Cię,
i nigdy nie przestane
kocham Cię,
i zjem cię na śniadanie
kocham Cię,
i tylko ty kochanie aniołem w niebie,
ja wierze w Ciebie ! :*
Lubisz to?
konto usunięte
Super. :P
10 Mayo 2012
konto usunięte
moja ulubiona nutka :P
9 Mayo 2012
09.05.2012

siemka wszystkim

No więc tak na początek wybaczcie że teraz się z wami witam... Ale do rzeczy. Jestem Mateusz mam 17 lat (prawie):), jestem z Wadowich (tych papieskich), chodzę do technikum... słucham muzyki clubowej (co nie znaczy ze innej nie lubie tylko poprostu nie ma ona dla mnie tego czegoś czego nie jestem w stanie określić) w wolnych chwilach lubię jeździć na rowerku, oraz po skakać na trampolinie... Jeśli chcielibyście się czegoś więcej dowiedzieć to zapraszam na profil bądź na Pw:)
Lubisz to?
Heei:)
9 Mayo 2012
konto usunięte
Ema,..
9 Mayo 2012
konto usunięte
hejka :)
9 Mayo 2012
08.05.2012

YourOnly

 hejka jestem tu nowa ... mam na imie Ania , mam 16 lat 
uwielbiam muzykę hip-hop itp. 
kocham zwierzęta i sport (siatkówkę)
nie wiem co mam więcej powiedziec 
Chcecie wiedzieć więcej piszcie..:)


Lubisz to?
Heei :) Tez Ania jestem :D
9 Mayo 2012
konto usunięte
hej ;)
9 Mayo 2012
konto usunięte
miło mi Was poznać :)
9 Mayo 2012
1 142 143 144 145 146 715