siemka .; * - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

07.05.2012

siemka .; *

Hey jestem Magdaa jestem tu nowa mam 15lat .;d . . interesuje sie sportem gram w koszykówke oraz unihokeja .; * <3 muzyka rap reagge i hip hop .;d z charakteru jestem miła , kochana , dowcipna , pomoca, .;d no i niewiem co jeszcze wam powiedzieć .;d .;d ogólnie o zyciu mysle że Rodzimy się by żyć, żyjemy by umierać ♥
Lubisz to?
Hejoo :D
9 Mayo 2012
laskaaa już Cię lubię choć Cię nie znam;pp ale te ostatnie słowa dały mi dużo do zrozumienia;** Grubsooon;***** rządzi
7 Mayo 2012
konto usunięte
hip hop to kultura, rap to muzyka ; ).. cześć ; )
7 Mayo 2012