07.05.2012
siemka .; *
Hey jestem Magdaa jestem tu nowa mam 15lat .;d . . interesuje sie sportem gram w koszykówke oraz unihokeja .; * <3 muzyka rap reagge i hip hop .;d z charakteru jestem miła , kochana , dowcipna , pomoca, .;d no i niewiem co jeszcze wam powiedzieć .;d .;d ogólnie o zyciu mysle że Rodzimy się by żyć, żyjemy by umierać ♥
Lubisz to?