: ((((((( - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

08.05.2012

: (((((((

Hej dziewczyny, mam duży problem ... a mianowicie taki. Moja koleżanka jest z chłopakiem ok. 8 miesiency ale ten zachowuję się jak dziecko, m.in. śmieje się z byle czego, popisuje się itp. Ona ciągle jest smutna, żali się nie już nie wiem co mam robi i jak w tej sprawie jej pomóc. Np. dzisiaj siedziałyśm,y w szkole na parapetach a ten ją prosto w twarz udeżył z bluzy co bardzo ją bolało ponieważ dostała z zamka ... dodam "ŚMIAŁ SIĘ"

proszę pomóżcie ! z Góry dziękuje ; *** 

Lubisz to?
zgadzam sie z przedmowcami :)
10 Mayo 2012
konto usunięte
Najwidoczniej ten chłopak nie jest jej wart. Niech sobie z nim odpusci,chyba że z jego strony to tylko taka przykrywka przy kumplach i wgl,a tak naprawdę kocha ją i zależy mu na niej. różne są przypadki,niech lepiej pogadają sami na osobnosci o tym.
9 Mayo 2012
Tak zgadzam się z resztą , powinnas namowic kumpele na szczera rozmowe z chlopakiem niech mu powie ze jest dziecinny i juz tego nie wytrzyma , niecz postawi mu warunki , po prostu musi się zmienic.
9 Mayo 2012