08.05.2012
: (((((((
Hej dziewczyny, mam duży problem ... a mianowicie taki. Moja koleżanka jest z chłopakiem ok. 8 miesiency ale ten zachowuję się jak dziecko, m.in. śmieje się z byle czego, popisuje się itp. Ona ciągle jest smutna, żali się nie już nie wiem co mam robi i jak w tej sprawie jej pomóc. Np. dzisiaj siedziałyśm,y w szkole na parapetach a ten ją prosto w twarz udeżył z bluzy co bardzo ją bolało ponieważ dostała z zamka ... dodam "ŚMIAŁ SIĘ"
proszę pomóżcie ! z Góry dziękuje ; ***
Lubisz to?