Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

24.07.2012

Witam ;p

co słychać ?;p

ja siedzę i zamulam , trzeba to zmienic ;D







co myślicie ?;p


;**

Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Febrero 2014
konto usunięte
nutka dobra.
25 Julio 2012
konto usunięte
fajnee ;))
25 Julio 2012
24.07.2012

Czesc wszystkim

Przepraszam, ze tak dlugo sie nie odzywalam, ale nie mialam za bardzo jak po troszke sie spieklam na sloneczku i nie moglam nawet sie polozyc, ani siedziec po posladki tez spieklam;p Wiec ciezko bylo  by mi pisac do was;)

 

 

Co tam kochani u was slychac ?;d;*

Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Febrero 2014
konto usunięte
http://www.fotka.pl/grupa/873775/Protest_Fotkatv/ Protest przeciw nowej fotce.tv dołącz do nas
25 Julio 2012
konto usunięte
no hejd83dde03 tez wspolczuje
24 Julio 2012
24.07.2012

Świeżak

 Witam , a więc tak ... Jestem nowy w tej grupie i chciałbym się przedstawić a więc mam na imię Patryk , 17L  ogólnie interesuję się sportem i muzyką :))  Pozdrawiam :)
Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Febrero 2014
konto usunięte
http://www.fotka.pl/grupa/873775/Protest_Fotkatv/ Protest przeciw nowej fotce.tv dołącz do nas
25 Julio 2012
konto usunięte
witam;P
24 Julio 2012
24.07.2012

;* słodkich ;*

Śpicie ? xd


Jeśli nie , to co robicie ? ;DD

Jaa zaraz idęę spaciu :) Dobranoc kochani :*





                                                                                                                                   

                                                                                                                                
Stań się lepszym człowiekiem.

I zanim poznasz kogoś upewnij się,

że znasz siebie i że nie będziesz chciał

być taki jak on chce, ale będziesz sobą.



Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Febrero 2014
konto usunięte
http://www.fotka.pl/grupa/873775/Protest_Fotkatv/ Protest przeciw nowej fotce.tv dołącz do nas
25 Julio 2012
konto usunięte
hej nie nie śpię wyspałam się za niedługo na zakupy idę;))
24 Julio 2012
23.07.2012

witam!

Hej mam taki maly problem , nie wiem którego chlopaka wybrac.. Spotykam się z takim Grzegorzem od 3 lat .. Jest bardzo kochany ale zbyt malo czasu ze soba spędzamy.. poniewaz pracuje w szpitalu na dwa etaty:( a strasznie mi na nim zalezy i nie widze swiata pozanim.. A od jakiegos czasu pojawił się taki Andrzej ,, tak samo kochany i przystojniejszy tylko dziela nas kilometry. i nie wiem co mam robic
:(


Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Febrero 2014
konto usunięte
Zwiazek na odległośc nie ma sensu... Hmmm moja opinia wal w balona i tyle;>.. Oni zawsze to robia:>.. Wyedy porównasz ktory z nich jest lepszy i tego wybierzesz. Pozdrawiam:*!!
30 Julio 2012
konto usunięte
http://www.fotka.pl/grupa/873775/Protest_Fotkatv/ Protest przeciw nowej fotce.tv dołącz do nas
25 Julio 2012
23.07.2012

Hej ;)

 Hej Wszystkim ;-)


Ogolnie to jestem w tej grupiee Wszystkich Samotnych Serduszek od jakiegos czasu,  anawet jednego wpisu jeszcze nie dodalam heh ;)

A wiec chcialam sie na poczatek Przywitac i zapoznac z Wami ;*

Jestem Angelika ;)


                     ; *
Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Febrero 2014
konto usunięte
http://www.fotka.pl/grupa/873775/Protest_Fotkatv/ Protest przeciw nowej fotce.tv dołącz do nas
25 Julio 2012
konto usunięte
Edyta mi również miło Cie poznac
24 Julio 2012
23.07.2012

Cześć ;D

Pierwszy raz piszę , jestem nowa xd i postaram się udzielać ;)

akurat w tle pojawił mi się Redd`s żurawinowy xd Lubicie ? Ja uwielbiam <3

Pozdrawiam wszystkich ;*
Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Febrero 2014
konto usunięte
http://www.fotka.pl/grupa/873775/Protest_Fotkatv/ Protest przeciw nowej fotce.tv dołącz do nas
25 Julio 2012
konto usunięte
Witam;P
24 Julio 2012
23.07.2012

Kochani! ;)

Hejoo Wam  wszystkim:P

Przez pewien czas mnie nie było i się nie udzielałam ale to dlatego że laptop się zepsuł i kompletna klapa;/
alee teraz już wszystko ok:)
Pozdrawiam ;))
Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Febrero 2014
konto usunięte
http://www.fotka.pl/grupa/873775/Protest_Fotkatv/ Protest przeciw nowej fotce.tv dołącz do nas
25 Julio 2012
konto usunięte
hejka
23 Julio 2012
23.07.2012

hejkaa:**

Witajcie jestem Ewa:) miała chłopaka mieszkała ode mnie nie daleko spotykalismy sie codziennie było bardzo fajnie pewnego dnia wyjechałąm do siostry na wakacje i wszystko sie rozwaliło nasz katakt sie urwał czasami do mnie pisał ale zadko i pewnego razu zadzwoniłam do niego by powiedziec mu zeby przełozył karte a on mowi ze nie moze bo mama ma do niego zadzwonic a ja mowie a to gdzie ty jestes a on mowi tam gdzie powinienym byc sam nie wiem co o tym sodzic pomyslałam ze on jest z jakas zdzira i dlatego mi tak powiedział nie wiem sama:( poradzcie mi co mam o tym sadzic ewa:)

Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Febrero 2014
konto usunięte
Nie przejmuj się !! Nie jest tego wart ! Po burzy zawsze wstaje słońce:) Trafisz na lepszego :]
24 Julio 2012
konto usunięte
juz wiem wszystko wczoraj sie dowiedziałąm jaki z niego dupek on mnie zdradze z kim popadnie jest mi tak przykro i smutno:(
24 Julio 2012
23.07.2012

oorspronklike

 dooobra ludzie ;D

muszę się chyba wyżalić xd

hahahah..
myślę, myślę i nie mogę przestać myśleć.

Codziennie co innego . :P

No cóz chyba taki mój loos ;*

Pooozdro ♥
Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Febrero 2014
:D mam podobnie xd
23 Julio 2012
1 120 121 122 123 124 715