hejkaa:** - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

23.07.2012

hejkaa:**

Witajcie jestem Ewa:) miała chłopaka mieszkała ode mnie nie daleko spotykalismy sie codziennie było bardzo fajnie pewnego dnia wyjechałąm do siostry na wakacje i wszystko sie rozwaliło nasz katakt sie urwał czasami do mnie pisał ale zadko i pewnego razu zadzwoniłam do niego by powiedziec mu zeby przełozył karte a on mowi ze nie moze bo mama ma do niego zadzwonic a ja mowie a to gdzie ty jestes a on mowi tam gdzie powinienym byc sam nie wiem co o tym sodzic pomyslałam ze on jest z jakas zdzira i dlatego mi tak powiedział nie wiem sama:( poradzcie mi co mam o tym sadzic ewa:)

Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Febrero 2014
konto usunięte
Nie przejmuj się !! Nie jest tego wart ! Po burzy zawsze wstaje słońce:) Trafisz na lepszego :]
24 Julio 2012
konto usunięte
juz wiem wszystko wczoraj sie dowiedziałąm jaki z niego dupek on mnie zdradze z kim popadnie jest mi tak przykro i smutno:(
24 Julio 2012