Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

23.07.2012

Siemankoo :]

Noo to wychodzi na to, że lato nam sie poprawia :D  :P Jest coraz lepiej wrecz zajebiscie.
Dzis na 4 do pracy smigam wiec mnie nie bd jak cos :> :}
28 nad morze na cały tydzien wiec mysle że bedzie pozytywnie :P : D
A Wy gdzies na wakacje smigacie ? : > : *

Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Febrero 2014
konto usunięte
może nad morze...
23 Julio 2012
chce gdzies jechac.. ale nie wiem czy wyjdzie... ;]
23 Julio 2012
23.07.2012

Zuzia27031993

hej przeparaszm za mała aktywność w grupie
Ale ostanio nie mam zbyt czasu na pisanie
Ale postaram się nadrobić zaległości


Co tam u was???

u mnie hmm mozna powiedzieć że lepiej lecz dalej sama jak widać:)

Ale trzeba patrzec pozytywnie na świat
A nie smutać zbyle powodu bo nie potrzebne nam to:):)

Wiec GŁOWY DO GÓRY będzie DOBRZE!!!!!!

Pozdrawiam
I życzę miłego Dnia:****
Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Febrero 2014
nawzajem :D
23 Julio 2012
23.07.2012

oorspronklike

 Cześć.
Przepraszam , że w ostatnim czasie się tak mało udzielałam, ale to dlatego że nie miałam czasu.

Sooorki ;(

Pozdrowienia koooociaki ; **

Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Febrero 2014
23.07.2012

witam!

 Cześć wszystkim ... Nigdy sie tu nie udzielałam , ale chyba najwyższa pora zaczać!


A więc tak Mam na imię Edyta i witam  Was wszystkich  





Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Febrero 2014
konto usunięte
hej d83dde03
24 Julio 2012
Witaj ;D
23 Julio 2012
22.07.2012

Forum

mamy tyle tematów na forum a mało kto się tam udziela :|

na tyle osób w grupie....
Fajnie by było żeby tam częściej ktoś zaglądał i się udzielał ;)





...........
Zzuuzzaa1 - jestem za! :D
Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Febrero 2014
22.07.2012

Zainteresowania

Siemankoo Wszystkim ; * :D xd
jestem nowy, jak cos mówcie do mnie Lewy :P.
Mam nadzieje że razem cos na tej grupce ogarniemy, bo juz mi sie tutaj podoba :P :D
Jak cos to smiało privek. :P
Tak wgl, jakie macie zainteresowania ? : *

Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Febrero 2014
konto usunięte
psychologia*
29 Julio 2012
konto usunięte
hej;). osychologia i troche sport;)
29 Julio 2012
22.07.2012

subject..

"Osoby, które poznajemy przez przypadek, zazwyczaj robią najwięcej zamieszania w naszym życiu."
___

Czasem marnujemy zbyt dużo czasu na myślenie o kimś , kto nie pomyślał o nas nawet przez sekundę...

Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Febrero 2014
konto usunięte
Czasem marnujemy zbyt dużo czasu na myślenie o kimś , kto nie pomyślał o nas nawet przez sekundę... Zgodzę się ...
24 Julio 2012
konto usunięte
"Osoby, które poznajemy przez przypadek, zazwyczaj robią najwięcej zamieszania w naszym życiu." prawda:(
23 Julio 2012
22.07.2012

Siema ;*

 Jak wam minął dzisiaj dzień ;d 

Co robiliśce ? 


Ja malowałam sb pokój z kuzynkami : Kingą B  i Madzią B dośmaiałaam się jak nigdy chyba ;d
Później było dużo sprzątanioa ale jakoś dało sie nam uporać z wszystkim ok 5 godzin ;d 
od 9:30 do ok 15 :D 
ale potem musiałąm wszystko przenosić  sama . ;d wszystkit ciuchy itp.;d 



iii .. jak kiedyś już wspaminaąłm o pewnym chłopakau  ,który mi się podoba ale nie umiałąm tego mu powiedzieć i wogóle .;d to napisałam mu .. ale on nie odpisóje ;/
 


Mama spokojnie czekać jak odpisze ? 
Czy co ja mama robić ?;

Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Febrero 2014
konto usunięte
mamy w to nie mieszaj ;D
24 Julio 2012
19.07.2012

zzuuzzaa1

Siemka :)
Dziewczyny ,chlopacy :P pomożenie ,
wystarczy wejsc w ten link i
sie zarejestrowac nic za to nie placicie, licze na Waszą pomoc :)

http://shinybox.pl/?ref=0e34f67

-----------------------
xxJula09xx - co do udzielania sie na forum to zapraszam, potrzebujemy nowego moderatora który ma nowe pomysly i przede wszystkim czas ,moze sie zglosisz?

Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Febrero 2014
konto usunięte
czas jest może bym się skusiłam nawet na to bo to jest na prawdę fajna grupa
22 Julio 2012
konto usunięte
Osobiście mam czas i chęci.
20 Julio 2012
19.07.2012

Hej dziewczyny:)

 Mam do sprzedania sukienki weselno-studniówkowe:)
Zamieszczam tu linki ze zdjęciami i informacjami do nich:

klik
klik

klik

Ceny są naprawdę niskie, gorąco polecam:)
Z góry dziękuję i pozdrawiam
Magda:)

PS Błagam nie zgłaszajcie mojego profilu jako intruza, bo być może któraś z Was akurat szuka kreacji dla siebie i skorzysta z mojej oferty:)
Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Febrero 2014
konto usunięte
no mi też
23 Julio 2012
a mi linki z sukienkami sie nie otwierają ..
21 Julio 2012
1 121 122 123 124 125 715