trwa to ponad 3 miesiące i nie wyobrażam sobie bez niego życia jest częścią mnie a ja jego...
nawet nie przypuszczałam że znajdę kogoś kogo tak mocno pokocham...
jak go nie ma tęsknie tak mocno że aż łzy mi lecą z tęsknoty...
a kiedy jest ciesze się jak małe dziecko dla każdego życzę takiej miłości
Maciej Silski - Póki jesteś (tekst)
Chłodno tak
Może widzę Ciebie już ostatni raz
Chodźmy stąd
Nie chcę wiedzieć, że
Jutro Cię zabraknie
Tylko w taki dzień
W mieście, gdzie od dawna zakazano łez
Znajdę Cię
Zanim będzie już za późno, żeby śnić
Morze niewypowiedzianych słów...
Dziś nie będzie żal
Refren: Póki jeszcze
Twoje serce
Nie przestało dla mnie bić
W Twoich oczach mam następny świt i więcej nie potrzeba mi
Nie zabierze tego nikt
Póki jesteś Ty
Zróbmy to
Drogą aż do nieba lub na samo dno
Chodźmy stąd
Tylko w taki dzień
Do stracenia nic
Zanim będzie już za późno, żeby śnić
I dowiem się, że to ostatni raz...
Dziś nie będzie żal
Refren: Póki jeszcze
Twoje serce
Wiem, nie przestało dla mnie bić
W Twoich oczach mam następny świt i więcej nie potrzeba mi
Nie zabierze tego nikt
Póki wiem, że
Nawet, jeżeli wszystko kłamstwem jest
Proszę Cię, okłamuj mnie
Póki jesteś Ty
Ooo, póki jesteś Ty, Ty
Refren: Póki jeszcze
Twoje serce
Nie przestało dla mnie bić
W Twoich oczach mam następny świt i więcej nie potrzeba mi
Nie zabierze tego nikt
Nie, teraz wiem, że nie zabierze tego nikt
Póki jesteś
U mnie w koncu jakas letnia pogoda, sloneczko wyszlo cieplutko jest ;d
Mam nadzieje, ze sie tak utrzyma juz bo normalnie mam dosc deszczu;)
Od trzech miesiecy mieszkam w Anglii i ciegle siedze w domu bo jeszcze nikogo nie znam, dobijajace to jest;/
Jeszcze problem w tym, ze jezyk znam slabo i nawet na miescie sie z nikim nie dogadam.;/
Gdy cię wiedzę automatycznie się uciszam.
Może jestem głupia, ale za to Ty jesteś zajebisty ! ♥
No i po co mi to jak ci tego nie powiem .
No cóż może i jestem odważna, ale jeżeli chodzi o CB to sie zamykam.
Poprostu nie wiem co zrobić, powiedzieć.
Ale jest coś jeszcze lubię twój UŚMIECH ♥