Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

17.07.2012

Siema

Siema jak tam milosc w wakacje ?? pojawil sie ktos ciekawy ??:)
Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Febrero 2014
konto usunięte
Lepiej poczekać dłużej na kogoś odpowiedniego niż marnować czas na jakiegoś dupka.;)
23 Julio 2012
Oj tam oj ta, jeszcze się wakacje nie skończyły...a nuż się ktoś znajdzie-mam taką nadzieje i wam również powodzenia życzę:)
19 Julio 2012
17.07.2012

< / 3


 
 
 
 
 
 



Najbardziej zniszczyli mnie ci, którzy powinni być dla mnie  podporą 


Jest taki moment, kiedy ból jest tak duży, że nie możesz oddychać.


.. i bądź, gdy życie zaskoczy mnie nieszczęściem.

Jest parę złudzeń, które warto mieć, by żyć.

Gdy spojrzenia się spotkały, serce mocniej zabiło.




. Wzbudzałeś we mnie zazdrość , nieograniczoną miłość , czułość , dzisiaj wyłącznie tęsknotę .

< / 3
Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Febrero 2014
Jest taki moment, kiedy ból jest tak duży, że nie możesz oddychać.
24 Julio 2012
słowa , które ciężko jest wypowiedzieć , są zazwyczaj tymi najważniejszymi
21 Julio 2012
17.07.2012

Miłość :)


Zakochałam się do szaleństwa
trwa to ponad 3 miesiące i nie wyobrażam sobie bez niego życia jest częścią mnie a ja jego...
nawet nie przypuszczałam że znajdę kogoś kogo tak mocno pokocham...
jak go nie ma tęsknie tak mocno że aż łzy mi lecą z tęsknoty...
a kiedy jest ciesze się jak małe dziecko dla każdego życzę takiej miłości


Maciej Silski - Póki jesteś (tekst)

Chłodno tak
Może widzę Ciebie już ostatni raz
Chodźmy stąd
Nie chcę wiedzieć, że
Jutro Cię zabraknie

Tylko w taki dzień
W mieście, gdzie od dawna zakazano łez
Znajdę Cię
Zanim będzie już za późno, żeby śnić
Morze niewypowiedzianych słów...
Dziś nie będzie żal

Refren: Póki jeszcze
Twoje serce
Nie przestało dla mnie bić
W Twoich oczach mam następny świt i więcej nie potrzeba mi
Nie zabierze tego nikt
Póki jesteś Ty

Zróbmy to
Drogą aż do nieba lub na samo dno
Chodźmy stąd
Tylko w taki dzień
Do stracenia nic
Zanim będzie już za późno, żeby śnić
I dowiem się, że to ostatni raz...
Dziś nie będzie żal

Refren: Póki jeszcze
Twoje serce
Wiem, nie przestało dla mnie bić
W Twoich oczach mam następny świt i więcej nie potrzeba mi
Nie zabierze tego nikt
Póki wiem, że
Nawet, jeżeli wszystko kłamstwem jest
Proszę Cię, okłamuj mnie

Póki jesteś Ty
Ooo, póki jesteś Ty, Ty

Refren: Póki jeszcze
Twoje serce
Nie przestało dla mnie bić
W Twoich oczach mam następny świt i więcej nie potrzeba mi
Nie zabierze tego nikt
Nie, teraz wiem, że nie zabierze tego nikt
Póki jesteś


Kocham Cię Damian :*






Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Febrero 2014
konto usunięte
Jeszcze wiecej szczescia:)
13 Septiembre 2012
konto usunięte
szczęścia miłości i wytrwałości :*
19 Julio 2012
Ktoś chce się poznać bliżej ? Zapraszam do głosowania i komentowania,odwdzięczam się ! ; *

♥ .

Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Febrero 2014
konto usunięte
hej co tam??
16 Julio 2012
16.07.2012

zzuuzzaa1

Witam moi kochani! :)
Mam do Was ogromną prośbe , więc potrzebuje tzw. "Lubie to !" pod moim zdjęciem które bierze udział w konkurskie


www.dmuchane.pl/konkurs/obrazek.php?483

Mam nadzieje że mi pomożecie :):*

---------------------------
Co tam u Was?

Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Febrero 2014
konto usunięte
a dobrze nawet ;d
19 Julio 2012
konto usunięte
miłego popołudnia kochani :))
16 Julio 2012
16.07.2012

Zuzia27031993

Hejka jak tam???
jak minoł dzień???

umnie nawet spoko lecz smutno;(((
Nadal sama już pół roku eh... ;///
Nie ma kogoś normalnego kto nie rani ???
już sama nie wiem
Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Febrero 2014
konto usunięte
cześć a dobrze dobrze :d też db :D
19 Julio 2012
15.07.2012

Hej,Hej,Hej ;*

 Co tam u was słychać ?:d 
Jakie plany na wakacje xD 
Trzeba znaleźć sb partnerkę/ partnera 


Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Febrero 2014
konto usunięte
hej:)) Ja we Wrocławiu siedzę ale nie ma tu nikogo;( fajnego by poznać
15 Julio 2012
Jakie plany na lato? Pasowało by już nie być samotnym na wakacjach
Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Febrero 2014
konto usunięte
brak planów to też jakiś plan :) a co do samotności to miłość nie wybiera pory roku ;)
17 Julio 2012
konto usunięte
tez nie mam planow nudy...
16 Julio 2012
13.07.2012

czesc

Hej wszystkim ;)

Jak tam wam mijaja wakacje ?

U mnie w koncu jakas letnia pogoda, sloneczko wyszlo cieplutko jest ;d
Mam nadzieje, ze sie tak utrzyma juz bo normalnie mam dosc deszczu;)

Od trzech miesiecy mieszkam w Anglii i ciegle siedze w domu bo jeszcze nikogo nie znam, dobijajace to jest;/
Jeszcze problem w tym, ze jezyk znam slabo i nawet na miescie sie z nikim nie dogadam.;/
Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Febrero 2014
konto usunięte
to fajnie masz, w angielskim sie podszkolisz
15 Julio 2012
13.07.2012

Automatic ? xd

 Gdy cię wiedzę automatycznie się uciszam.
Może jestem głupia, ale za to Ty jesteś zajebisty ! ♥
No i po co mi to jak ci tego nie powiem .
No cóż może i jestem odważna, ale jeżeli chodzi o CB to sie zamykam.
Poprostu nie wiem co zrobić, powiedzieć.
Ale jest coś jeszcze lubię twój UŚMIECH ♥

by oorspronklike
Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Febrero 2014
konto usunięte
:D!!.Fajne:D
13 Julio 2012
1 122 123 124 125 126 715