Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

26.07.2012

Siema. ;]

 Siema jestem nowa więc nazywam się patrycja Jessica . Mam kilkanaście lat  obecnie mieszkam w szczecinie jestem singlem od 2 tyg jest dobrze nie załamuję się ale szukam prawdziwej miłości :)

Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Febrero 2014
konto usunięte
Hej... Ja też jestem singielką, świeżą, że tak powiem ... od 11 dni , i jest mi z tym dobrze ;)
26 Julio 2012
26.07.2012

zdrada

Mam problem. mam nadzieje że mi pomożecie .

Miałam niedawno chłopaka, ale mnie zdradził. tzn na imprezie się tam całował z inną, ale wcześniej powiedział że się tam z nią kochał ...

już 2 razy dałam mu szansę .
 Czy powinnam mu wybaczyć .?

Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Febrero 2014
Oczywiscie że nie... tacy ludzie sie4 nie zmieniaja..
8 Agosto 2012
konto usunięte
nie...krótko i zwięźle
30 Julio 2012
25.07.2012

Siemka

 Co tam u was słychac?, bo u mnie to lipa ;/
Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Febrero 2014
konto usunięte
u mnie spalone ramiona uff . jakoś się żyję . Przez 3 dni podróżuje pociągami i mam dość ale jak trzeba to trzeba .
26 Julio 2012
konto usunięte
u mnie też;/
26 Julio 2012
25.07.2012

wiitam Was ;*

hej ;D

co słychać ? jak minął poranek ? wyspani ? ;))

ja niestety nie, musialam wstac juz o 8 xd



i jeszcze czekaja mnie pewnie jakies wyjazdy z tego co słyszałam ;]




                                                               
miłego dnia ;**
Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Febrero 2014
konto usunięte
ja dzisiaj też musiałam wcześniej wstać... mamuśka imieninowe śniadanie zrobiła... a mi się tak chciało spać ;(
26 Julio 2012
konto usunięte
ja tez wstaje co dzien przed 5 do pracy a dzis wolne
26 Julio 2012
25.07.2012

Wakacyjna Miłość

 przeżył ktoś z was właśnie w tym okresie wakacyjnym chwile uniesień miłosny których nie da się zapomnieć nawet jeżeli trwały tak krotko ? w końcu podobno w wakacje najwięcej ludzi się zakochuje ;)
Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Febrero 2014
konto usunięte
U mnie na odwrót zerwał ze mna chłopak w wakacje ponad rok byliśmy razem i cóż chyba się zakochałam tydzien temu < 3
26 Julio 2012
konto usunięte
tez bym chcial doznac czegos takiego
26 Julio 2012
25.07.2012

zzuuzzaa1

Dzisiejsza obecnosc :)

Piosenka na dzis :p






Zapraszam do udzielania sie na forum ;)

Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Febrero 2014
jestem :)
27 Julio 2012
konto usunięte
jestem ;)
25 Julio 2012
25.07.2012

buziaczki

cześc kochani;*
co tam u was słychać bo ja jestem bardzo zmeczona .. Bylam dzisiaj oddac krew i troszke sie słabo czuje.;(
ale ogolnie pozytywnie..  jutro niestety praca!!! 12 godzin męczarni!! nareszcie wyszło słoneczko i jest cieplutko :) a u was jaka pogoda??
                                                    pozdrawiam serdecznie

Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Febrero 2014
u mnie słoneczko. jest git :D
27 Julio 2012
konto usunięte
deszczyk.^^
25 Julio 2012
25.07.2012

ost. ;*

Siema ;*


jak minął dzień ? Mi w porządku :)


Zaraz lecę się kąpać i spaać :D


                                    
dobranooc ;*
Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Febrero 2014
konto usunięte
nie zbyt dobrze . nerwowo
25 Julio 2012
24.07.2012

Proszę o Radę :)

  A więc jest taka sytuacja , pewien dłuższy czas temu poznałem dziewczynę , była Ona we mnie bardzo zakochana poczym ja się z nią spotykałem i takie świry , i można powiedzieć że ją potem trochę zaniedbałem bo jakoś wcześniej nie przypadła mi do gustu i skończyło się na pisaniu po pół roku przerwy jednak mi na niej zależy tylko rolę się odwróciły , ostatnio nawet się do mnie nie chciała odezwac napisać i te sprawy , lecz jakoś przed wczoraj pogadaliśmy i jest w miarę dobrze bo bynajmiej piszemy (Te pisanie też jakoś za kolorowo nie wygląda) + Ona nie wie ze mi na niej zależy i sam już nie wiem co zrobić proszę o radę ... :)
Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Febrero 2014
konto usunięte
ta co z nią byłem kompletnie mnie olała ... Cięzko nawet się doprosić o odpisanie na sms . Wiem że cudów nie będzie ale na sms odpisać to chyba nie problem ..
30 Julio 2012
konto usunięte
ej to w końcu zależy ci na tej co kiedyś byłeś,pisałeś czy na innej którą poznałeś?
28 Julio 2012
24.07.2012

Witam

                                                                          Witam
Jestem tutaj nowa,nazwyam sie asia mam 16l interesuje sie muzyka i sportem,jak tam mija dzionek?
Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Febrero 2014
konto usunięte
hej Zuza jestem:P
25 Julio 2012
konto usunięte
http://www.fotka.pl/grupa/873775/Protest_Fotkatv/ Protest przeciw nowej fotce.tv dołącz do nas
25 Julio 2012
1 119 120 121 122 123 715