witam! - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

23.07.2012

witam!

Hej mam taki maly problem , nie wiem którego chlopaka wybrac.. Spotykam się z takim Grzegorzem od 3 lat .. Jest bardzo kochany ale zbyt malo czasu ze soba spędzamy.. poniewaz pracuje w szpitalu na dwa etaty:( a strasznie mi na nim zalezy i nie widze swiata pozanim.. A od jakiegos czasu pojawił się taki Andrzej ,, tak samo kochany i przystojniejszy tylko dziela nas kilometry. i nie wiem co mam robic
:(


Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Febrero 2014
konto usunięte
Zwiazek na odległośc nie ma sensu... Hmmm moja opinia wal w balona i tyle;>.. Oni zawsze to robia:>.. Wyedy porównasz ktory z nich jest lepszy i tego wybierzesz. Pozdrawiam:*!!
30 Julio 2012
konto usunięte
http://www.fotka.pl/grupa/873775/Protest_Fotkatv/ Protest przeciw nowej fotce.tv dołącz do nas
25 Julio 2012