23.07.2012
witam!
Hej mam taki maly problem , nie wiem którego chlopaka wybrac.. Spotykam się z takim Grzegorzem od 3 lat .. Jest bardzo kochany ale zbyt malo czasu ze soba spędzamy.. poniewaz pracuje w szpitalu na dwa etaty:( a strasznie mi na nim zalezy i nie widze swiata pozanim.. A od jakiegos czasu pojawił się taki Andrzej ,, tak samo kochany i przystojniejszy tylko dziela nas kilometry. i nie wiem co mam robic
:(
Lubisz to?
