Hej ;) - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

23.07.2012

Hej ;)

 Hej Wszystkim ;-)


Ogolnie to jestem w tej grupiee Wszystkich Samotnych Serduszek od jakiegos czasu,  anawet jednego wpisu jeszcze nie dodalam heh ;)

A wiec chcialam sie na poczatek Przywitac i zapoznac z Wami ;*

Jestem Angelika ;)


                     ; *
Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Febrero 2014
konto usunięte
http://www.fotka.pl/grupa/873775/Protest_Fotkatv/ Protest przeciw nowej fotce.tv dołącz do nas
25 Julio 2012
konto usunięte
Edyta mi również miło Cie poznac
24 Julio 2012