24.07.2012
;* słodkich ;*
Śpicie ? xd
Jeśli nie , to co robicie ? ;DD
Jaa zaraz idęę spaciu :) Dobranoc kochani :*
Jeśli nie , to co robicie ? ;DD
Jaa zaraz idęę spaciu :) Dobranoc kochani :*
Stań się lepszym człowiekiem.
I zanim poznasz kogoś upewnij się,
że znasz siebie i że nie będziesz chciał
być taki jak on chce, ale będziesz sobą.
I zanim poznasz kogoś upewnij się,
że znasz siebie i że nie będziesz chciał
być taki jak on chce, ale będziesz sobą.
Lubisz to?
