;* słodkich ;* - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

24.07.2012

;* słodkich ;*

Śpicie ? xd


Jeśli nie , to co robicie ? ;DD

Jaa zaraz idęę spaciu :) Dobranoc kochani :*





                                                                                                                                   

                                                                                                                                
Stań się lepszym człowiekiem.

I zanim poznasz kogoś upewnij się,

że znasz siebie i że nie będziesz chciał

być taki jak on chce, ale będziesz sobą.



Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Febrero 2014
konto usunięte
http://www.fotka.pl/grupa/873775/Protest_Fotkatv/ Protest przeciw nowej fotce.tv dołącz do nas
25 Julio 2012
konto usunięte
hej nie nie śpię wyspałam się za niedługo na zakupy idę;))
24 Julio 2012