;( smutno ;( - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

28.11.2008

;( smutno ;(

Zostawil mnie chlopaak ;( co robic ?? ;( Wejdz na www.partymixx.pl.tl

Lubisz to?
NIE ZAWSZE USUNIĘCIE SIĘ OD RZECZYWISTOŚCI JEST LEPSZĄ DROGĄ
30 Noviembre 2008
konto usunięte
"Kiedyś skończą się te męki, kiedyś powiem szach mat"..
28 Noviembre 2008
konto usunięte
wiesz Jak Cię zostawił to daj sobie spokuj juz i nie pisz ani nie dzwoń do nieg a jednocześnie usuń sie w ciń powoli by nikt nie zobaczył . Jak tak zrobiłem i nie żałuje tego...posdro
28 Noviembre 2008