samotnosc... - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

28.11.2008

samotnosc...

- Czasem pozwalamy Drugiej Połowie przejść obok, nie akceptując jej lub nie dostrzegając. Wtedy musimy czekać następne wcielenie, żeby się z nią ponownie odnaleźć. I przez własny egoizm skazujemy na najgorszą torturę, jaką wymyślił rodzaj ludzki: na samotność.

Lubisz to?
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
2 Diciembre 2008
konto usunięte
Tak tortura, ale samotnśc ma Swoje plusy...Ale nikt nie chce być samtnym...:(
29 Noviembre 2008
konto usunięte
Dokładnie.. sliczne, prawdziwe słowa..
28 Noviembre 2008