Hejoooo =) - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

28.11.2008

Hejoooo =)

Hejo wszystkim dawno mnie tu nie było...nawet bardzo dawno ;)

Mam wam cos do zaproponowania ;)

Mam własne radio oparte na serverze FLATCAST wiec ma w sobie Czat takie 2w1 :)

I tu moje pytanie...Chcesz byc prezenterem/prezenterką radia?

Radio nosi nazwe "Radio Party Mixx"

Wymagania?

Mało skomplikowane ;]

Wsytarczy miec mikrofon :)

Bardzo miło widziane dziewczyny bo co prawda mają najładniejszy głosik ;)

Wszystkie info jest dostępne u mnie albo tu albo na gg 6034280 jak wolicie ;)

Ja przyjmuje wszystkich chyba nie wymagam zbyt wiele co?

Jeśli ktos by chciał zobaczyc jak to i owo wygląda wystarczy kliknąc TUTAJ

Radio posiada jeden kanał "Kanał Party" jest możliwosc zrobienia nowego kanału jeśli ktos lubi bardziej inną muzyke niz znaczy ten kanał bo Party to raczej muzyka techno electro dance tak więc czekam na was kochani 28 listopada godzina 17:00

W razie przełożenia terminu poinformuje ;) 

Lubisz to?
konto usunięte
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
28 Noviembre 2008
konto usunięte
2 godziny temu Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
28 Noviembre 2008
konto usunięte
fajnieee.. :):) [znaki..y*baki xD;/ ]
28 Noviembre 2008