ja jeszcze ciągle czekam.... - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

Ja jeszcze ciągle czekam na ciebie a ty nie przychodzisz a jeśli to jesteś przejazdem na dwa dni jak ten fizyk z Moskwy w niemodnym kapeluszu który uśmiechnął się od mnie i zniknął na zakręcie białych szyn nie próbowałam go zatrzymać wiedziałam przecież że to nie ty czekam czekam wytrwale tak lekko dotykają mnie dni moja tęsknota jest tęsknota planet zmarzłych tęskniących do słońca a ty jesteś słońcem które pozwala mi żyć jest znowu wieczór na dachach leży śnieg wąskie wieże kościołów nakłuwają niebo i dni tak lekko biegną nie wiadomo gdzie
Lubisz to?
konto usunięte
Ja jeszcze ciągle czekam na ciebiea ty nie przychodzisz...
29 Diciembre 2008
konto usunięte
dni tak lekko biegną niewiadomo gdzie
29 Diciembre 2008
konto usunięte
"...bywa ze w sercu łamie sie życie a usta ciągle się śmieją..."
29 Diciembre 2008