29.12.2008
Zapomnij !!
Zapomnij, że kiedyś istniałam.Zapomnij, że z Tobą się śmiałam.Zapomnij, że Ciebie kochałam.Odeszłam, chodż odejść nie chciałam.Odeszłam, bo odejść musiałam!!!
Lubisz to?