Zapomnij !! - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

29.12.2008

Zapomnij !!

Zapomnij, że kiedyś istniałam.Zapomnij, że z Tobą się śmiałam.Zapomnij, że Ciebie kochałam.Odeszłam, chodż odejść nie chciałam.Odeszłam, bo odejść musiałam!!!

Lubisz to?