Miłość - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

29.12.2008

Miłość

Czym dla was jest miłośc przelotym uczuciem ???? czy spełnieniem swoich marzeń

Lubisz to?
konto usunięte
Miłość jest dla mnie spełnieniem marzen :)
29 Diciembre 2008
konto usunięte
Dla mnie jest niczym:// to tylko zwykłe g.wno. !
29 Diciembre 2008
konto usunięte
Miłość dla mnie to spełnienie marzeń... to coś wiecej niz uczucia... ech... to jest wszystko czego tak na prawde potrzebuje i chce..
29 Diciembre 2008