29.12.2008
samotny :(((
witam
chce tutaj poznać dziewczyne z okolic Wrocławia Brzegu Oławy lub Strzelina
która by zechciała porozmawiać w miłej atmosferze z fajnym chłopakiem
Lubisz to?