samotny :((( - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

29.12.2008

samotny :(((

witam
chce tutaj poznać dziewczyne z okolic Wrocławia Brzegu Oławy lub Strzelina
która by zechciała porozmawiać w miłej atmosferze z fajnym chłopakiem
Lubisz to?