09.05.2012
Zzuuzzaa1
bo przecież kocham Cię,
i nigdy nie przestane
kocham Cię,
i zjem cię na śniadanie
kocham Cię,
i tylko ty kochanie aniołem w niebie,
ja wierze w Ciebie ! :*
Lubisz to?