Robocki ; * - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

11.05.2012

Robocki ; *

Hej .. wydaje mi sie że jakaś Nowa tu chyba jestem : )
Nie wiem na jakiej zasadzie tutaj to działa ale na innych grupach to trza sie Opisac


Wiec mam na Imię Kaśka Lat 17 ; )
Interesuje sie : MUZYKĄ , GRĄ NA GITARZE , PISANIE WŁASNYCH TEKSTÓW PIOSENEK
Moim Hobby jest : Śpiewanie ; **


Ucze sie w LO -Psychologiczno -Pedagogicznym ; ))

I to chyba wszystko o mnie ; ))

Pozdrawiam :**

   
<3
Lubisz to?
też mi coś tu nie grało , nigdy o takim czymś nie słyszałam .. z resztą LO to LO bez kierunków ..
17 Mayo 2012
konto usunięte
w lo nie ma takich kierunkow,tylko na studiach.
16 Mayo 2012
Czesc ; ) Jest takie coś jak LO Psychologiczno - Pedagogiczne ? ;D Myślałam , ze tylko na studiach są takie kierunki ; ) Powiem szczerze, że od dawna sie zastanawiam nad nim bo sądze , iż to bardzo ciekawe ; D
13 Mayo 2012