ZawszeEleganckoYes - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

09.05.2012

ZawszeEleganckoYes











Samotny chłopak w poszukiwaniu samotnej dziewczyny :) Każdy z nas chciałby być szczęśliwym u czyjegoś boku,trudno jest żyć samemu ale nie warto też szukać kogoś na siłę. Kontakt zemną na priv. Pozdrawiam serdecznie wszystkich i całuję wszystkie piękne dziewczyny:P heh ;**

Lubisz to?
słodki:)
17 Diciembre 2012
Taak tez mi sie wydje ze na siłęę :d heh pzdr :)
10 Mayo 2012
konto usunięte
Zachęcam tutaj tylko do poznania się-poznać się nie zaszkodzi a nigdy nic nie wiadomo.:) Pzdr :_)
9 Mayo 2012