09.05.2012
ZawszeEleganckoYes

Samotny chłopak w poszukiwaniu samotnej dziewczyny :) Każdy z nas chciałby być szczęśliwym u czyjegoś boku,trudno jest żyć samemu ale nie warto też szukać kogoś na siłę. Kontakt zemną na priv. Pozdrawiam serdecznie wszystkich i całuję wszystkie piękne dziewczyny:P heh ;**
Lubisz to?