09.05.2012
siemka wszystkim
No więc tak na początek wybaczcie że teraz się z wami witam... Ale do rzeczy. Jestem Mateusz mam 17 lat (prawie):), jestem z Wadowich (tych papieskich), chodzę do technikum... słucham muzyki clubowej (co nie znaczy ze innej nie lubie tylko poprostu nie ma ona dla mnie tego czegoś czego nie jestem w stanie określić) w wolnych chwilach lubię jeździć na rowerku, oraz po skakać na trampolinie... Jeśli chcielibyście się czegoś więcej dowiedzieć to zapraszam na profil bądź na Pw:)
Lubisz to?