09.05.2012
:) :) :)
Witajcie. Przepraszam za moje nie udzielanie sie w klanie, ale byłam na urlopie majowym i wczoraj dopiero wróciłam. Udał sie wysmienicie. Byłam tam gdzie czuję się wolna , szczęśliwa i tchniona energią. :))))))))) To miejsce to góry , nie ważne gdzie , nie ważne jak , ale ważne że tam mogę być , przebywać , czuć i unosić się powietrzem gór:) To miejsce jest dla mnie stworzone i tam pragnę w przyszłosci założyc dom i być częścią natury wysokiej :))
Mam nadzieję, że i Wam udał się majowy wekeend i napełnił Was radością i dobrą pogodą?
Buźka dla Was :* bywajcie zdrów i miejce słońce w sercu i na twarzy :)))))))))))))
Mam nadzieję, że i Wam udał się majowy wekeend i napełnił Was radością i dobrą pogodą?
Buźka dla Was :* bywajcie zdrów i miejce słońce w sercu i na twarzy :)))))))))))))
Lubisz to?