Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

29.05.2012

MisteLitlle ;D



Dla was Serducha Bijące ; **
Pozzdrawiam ;D


Lubisz to?
śliczniutka z ciebie dziewczyna :)
2 Junio 2012
Śliczna
31 Mayo 2012
28.05.2012

DamCiRoozkosz

dzień bez muzyki to dzień stracony...

ta myśl towarzyszy mi w  tych lepszych i tych gorszych momentach życia...

Dla mnie muzyka to coś więcej niż odskocznia od  szarego życia i sposób na relaks....

muzyka jest częścią mnie i jest moją wielką życiowa pasją.

kilka lat temu próbowałem sił w produkcji muzyki tanecznej ale ze względu na brak finansów i odpowiedniego wsparcia
szybko mój zapał przestał się liczyć....


Po ponad 2 latach przerwy wróciłem do produkcji muzyki również w pełni amatorsko..ale

ja po prostu to kocham...

macie również swoje pasje?:D

Na dzień dzisiejszy wciąz pracuję nad nowymi kawałkami

 

 Przykłady tego co robię poniżej;)




















Lubisz to?
konto usunięte
Kanonier - nie dosc ze dobrze mowisz to jeszcze kibic arsenalu :piwo:
2 Junio 2012
muzyka daje sens życiu :)
2 Junio 2012
konto usunięte
dokładnie muzyka zawsze jest dbra..w dobre i zle dni;)
29 Mayo 2012
Siema ludziki :D
Jestem nowa więc się przedstawię :)
 Mam na imię Alex jestem z Rabki (mieszkam też w Berlinie) i jestem typem tajemniczego wesołka (strasznie fajnie nie?)

Więc postaram się być aktywna i tak dalej :P
 Więc pozdrowienia dla wszyyystkich zajebiaszczych ziomali 3;P A wiem że tu takich duuuużo :P:P
Lubisz to?
hej hej śliczna :)
2 Junio 2012
konto usunięte
hey hey ;))
1 Junio 2012
konto usunięte
A no nie ma za co :D Thnx :P:P
29 Mayo 2012
26.05.2012

Zzuuzzaa1

Jutro nasz założyciel obchodzi urodzinki:)

Więc z okazji urodzin życzę Ci dni,
w których wszystkie wspaniałości świata
zbliżą się ku Tobie,
a Ty wybierzesz to,
co jest najmilsze, najlepsze, najpiękniejsze,
a nieosiągalny cel stanie sie zdobyczą dnia codziennego. ! :*
Spełnienia wszystkich marzeń! <3

Lubisz to?
konto usunięte
Najlepszeego!;D
1 Junio 2012
konto usunięte
Dołączam się
30 Mayo 2012
dołączam sie do życzeń! :)
29 Mayo 2012
26.05.2012

weekend

  pozdrawiam wszyskich i spoko weekendu życzę wsim samotnym !!
Lubisz to?
konto usunięte
Dziękuje i wzajemnie.
27 Mayo 2012
konto usunięte
pozdrawiam
26 Mayo 2012
26.05.2012

xXKamikazeXx

 




Biegniesz na oślep przed siebie, gubisz myśli i łzy,
zdobywasz nowe doświadczenie, przechodzisz przez nowe rozczarowania,
a wszystko przez to, że zachciało ci się miłości.











 
Lubisz to?
konto usunięte
zdj łaandee;D
1 Junio 2012
ale nie trzeba tracić wiare że każdego kiedys spotka... ja osobiscie chyba juz nie wierze:)
29 Mayo 2012
Miłośc jest to tylko wyimaginowane przez Nas uczucie:)
29 Mayo 2012
26.05.2012

Niee za dobrze . ;/

Prosiła, byś zadzwonił... Ty napisałeś... A ona chciała usłyszeć twój głos, a nie czytać dwa zdania:
"To nie ma sensu. Moi rodzice wybrali mi żonę..."
W jej oczach pojawiły się łzy. Chciała usłyszeć, jak mówisz, że ją kochasz, a ona miała odpowiedziec ci: "Jesteś dla mnie wszystkim. Zdanie twoich rodziców jest dla mnie nie ważne" Zamiast tego odpisała:"Proszę, zadzwoń... "
Nie zadzwoniłeś.... Zmieniłeś numer komórki. Tydzień później dowiedziała się, że weźmiesz ślub z jej największym wrogiem. Zapłakana spojrzała w niebo i zawołała:
-Boże, dlaczego robisz wszystko, abym odebrała sobie życie?
Odebrała je sobie tego samego dnia...
Na jej pogrzebie pojawiłeś się TY. Ubrany w czarny, idealnie dobrany garnitur. W rękach trzymałeś bukiet białych róż, jej ulubionych kwiatów. Wszyscy opuścili już cmentarz, ale nie ty. Stałeś nad miejscem jej pochówku płacząc. Płakałeś... Płakałeś, bo straciłeś osobę, którą kochałeś. Spojrzałeś w niebo, tak jak ona w dzień swej śmierci i zawołałeś:
-Boże, dlaczego pozwoliłeś jej odejść?
Po raz ostatni spojrzałeś na kwiaty, położyłeś je i odszedłeś. Odszedłeś płacząc za ukochaną osobą, która umarła przez ciebie 
Lubisz to?
konto usunięte
Odszedłeś płacząc za ukochaną osobą, która umarła przez ciebie
27 Mayo 2012
26.05.2012

hihih

Znasz ten kawał?
 
Przychodzi facet i mówi prawdę..

Lubisz to?
dobre:) niestety cała prawda:D
29 Mayo 2012
konto usunięte
takie jak: Czym się różni kobieta od Boga? Bóg jest nieograniczenie miłosierny, a kobieta niemiłosiernie ograniczona.
27 Mayo 2012
konto usunięte
Ale te zgodne z prawdą kawały są śmieszniejsze.
27 Mayo 2012
26.05.2012

Sieem;)

 Hejak;) 

Jestem tutaj nowa i postaram się byc jak najbardziej aktywna ;D 

no to w eltonie ;D










Lubisz to?
26.05.2012

I'm Happy :D

 Heei :) 
Co Taam u was ? Jakie plany Na Weekend??

U mnie okeey :)
Jutro Jade Do Polski :) Nareszcieee
Mam Ferie w szkole wiec musze je świetnie wykorzystać 
Od ponad 6 miesiecy nmie widziałam sie z mojimi Przyjaciółmi ... :(
Ale juz jutro ..:D 
Jade tam na 2 tygodnie wiec nie bedzie mnie w grupiiee :) z gózy przepraszaam :( 

:***

Lubisz to?
1 136 137 138 139 140 715