Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

26.05.2012

hejka :D

 hejka ... sluchajcie chcialam sie zapytac czy ktos dalby rade i mial checi pomoc mi w nauce .... ?? mam trudnosci z chemia biologia i fizyka .... prosze o kontakt ze mna na priv :) bardzo dziekuje bylabym wdzieczna :)

Lubisz to?
26.05.2012

Ich już nie ma




Jak spotkasz ich pozdrów i spytaj jak żyją,
Bo łączyło nas więcej niż przyjaźń i piwo
To smutne, zabiła ich ulica i miłość

Lubisz to?
konto usunięte
To smutne, zabiła ich ulica i miłość
27 Mayo 2012
konto usunięte
przee zajefajnyy kawalekk :D
27 Mayo 2012
24.05.2012

Hejt dnia: fotka.tv

Proszę, niech ktoś mi wytłumaczy sens istnienia tego tego...   yyyy tworu. Ja to widzę tak: typiary przez cały czas trwania lekcji w gimnazjum intensywnie myślą w co tu się ubrać i jak się umalować na swoją transmisję po lekcjach. W końcu rozbrzmiewa upragniony ostatni dzwonek... Muzyka dla ich uszu... Biegiem do domu i do łazienki. Jak już z niej wyjdą zrobiona na "bustfa" (dla ubogich), to zazwyczaj się ściemnia, ale co tam, szczęśliwi przecież czasu nie liczą. I z drżeniem spoconych od ekscytacji rąk rozpoczynają swoją transmisję. I zaczyna się zbierać towarzysto na prawdę doborowe. Tu nie ma co tłumaczyć, zgodnie z zasadą "ciągnie swój do swego". 

 

Nie wiem jak inni, ale mnie tam daje poczucie komfortu, że mnie nie widać. (Prawda, że aspołeczny jestem?) xD Mogę bez krępacji drapać się tam, gdzie mnie swędzi, wydmuchiwać nos, gdy czuję, że jest niedrożny, dłubać wykałaczką w zębie i wiele, wiele innych... (Wiele innych nie oznacza tego, o czym myślisz, Ty świntuchu mały. Jestem przeciwny przemocy wobec zwierząt :( ażeby Ciebie tak dla odmiany koń kiedyś kopnął.)

 

Wpadłem na pomysł: może przebywanie w obiektywie kamery daje jakieś (znikome, ale lepszy rydz) poczucie gwiazdorstwa? xD 

 

Wpadłem na kolejny pomysł: zapewnię sobie rozrywkę na wieczór i wejdę na kilka kanałów i zadam to pytanie nadającym. Na pewno nie tylko mnie one nurtują... x(

Lubisz to?
konto usunięte
Doskonale wiesz, że o to nietrudno...
25 Mayo 2012
konto usunięte
trafiasz na troli widocznie :D
25 Mayo 2012
konto usunięte
Limit znaków, to wujowa sprawa. ;x @NAWETNIE - ja byłem dwa razy... i o dwa za dużo. ;x To były dla mnie traumatyczne przeżycia...
24 Mayo 2012
23.05.2012

Zapraszam ;*

MartuSiaaa
Hej co u was słychać.?
wysyłajcie zapro i komentujcie.
Jestem zawsze otwarta na nowe znajomości ;P



Lubisz to?
Buzi:calusek::zakochany:
25 Mayo 2012
konto usunięte
Ładnaś;*********** ;-)
25 Mayo 2012
konto usunięte
oj chetnie bym cie poznal ;P;*
24 Mayo 2012
cześć wszystkim samotnym dziewczyna mam na imie Robert mieszkam w Tarnowskich Górach woj ślaskie :P
mam 23 lat prawie 24:P mieszkam praktycznie sam :) w wolnych chwilach uprawiam sport jaki tylko idzie :D:P spotykam sie ze znajomymi no wiadomo tez imprezy itp :) jesli któras dziewczyna chciałaby wiedziec wiecej cos o mnie zapraszam na mój profil :P pisac nie gryze :P tylko zjadam w całości :P  a co do wnetrza mojego to powiadaja ze dobre serce i bogaty w srodku ale to tylko tyle co mi ludzie mowili ale to same musicie sie przekonac czy prawda czy fałsz :) wiec nic teraz oczekiwanie czy znajdzie sie jakies samotne serduszko ktore sie zainteresuje pozdrawiam wszystkich :)
Lubisz to?
23.05.2012

opisy

Uwielbiam, gdy robisz mi malinkę, i powtarzasz, że jestem Twoja.



Chcę tylko, żebyś był pewny tego, co robisz, bo już nie mam siły znowu o kimś zapominać.



I żeby on kochał mnie tak,jak ja jego.Amen.




kiedy dorośniesz daj mi znać.



przytul mnie za każdym razem, gdy mrugnę.



chodź ze mną, chociaż zupełnie nie wiem dokąd.



Fajnie, że masz mnie w dupie, szkoda tylko, że ja Ciebie nie.



Jeśli złamiesz mi serce. to nie będę płakać. Dla odmiany Ci przypierdolę.



cześć kochanie . co robisz ? - Nic specjalnego , jestem starsznie zmęczony i idę zaraz spać . a Ty skarbie ? - stoję za tobą , w tym klubie . -,-



` 3 razy '' P " : poznaj , przeliż , porzuć




` Słodkich snów słodka, egoistyczna kretynko.





http://24.media.tumblr.com/tumblr_m3bae6maRT1qhzv6oo1_500.jpg

Lubisz to?
konto usunięte
' ehh;(
1 Junio 2012
konto usunięte
Chcę tylko, żebyś był pewny tego, co robisz, bo już nie mam siły znowu o kimś zapominać.
24 Mayo 2012
gdy robisz mi malinkę, i powtarzasz, że jestem Twoja.
24 Mayo 2012
23.05.2012

hello;P

Witam wszystkich
jaka pogoda u was
jak dzionek minol
jakie humorki
a przedewszystkim jak sprawy sercowe;P;P????

u mnie sloneczko gorraco humorek jako taki dzionek minol raczej ok 3 godzinki w pracy i laba przez reszte dnia;P a co do spraw sercowych jakos bez nowosci cisza na horyzacie niestety;P

Lubisz to?
konto usunięte
hej;) a u mnie zimno jest;) .a dzień dobrze minął ;)
25 Mayo 2012
Hej :) u Mnie cieplutko i humorek dopisujee :D
25 Mayo 2012
konto usunięte
wolna:):):)
24 Mayo 2012
 Witam wszystkich :) 
Dziś postanowiłam dodać piosenkę która myślę że odnosi sie do nas wszystkich w tym wypadku do wszystkich samotnych serduszek ! 
Mowa o piosence Kelly Clarkson - What Doesn't Kill You w tłumaczeniu Co Cię nie zabije to Cię wzmocni ! :)

A tu kawałek tej ślicznej piosenki w tłumaczeniu na Polski :)



"Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni
Uwierz w siebie
To nie znaczy, że jestem samotna, kiedy jestem sama
Co Cię nie zabije, zrobi wojownika
Ślady jeszcze lżejsze
To nie znaczy, że jestem skończona, bo odszedłeś

Co Cię nie zabije to Cię wzmocni, wzmocni
Tylko ja, ja i ja
Co Cię nie zabije to Cię wzmocni
Uwierz w siebie
To nie znaczy, że jestem samotna, kiedy jestem sama"

Piosenka w wykonaniu "Glee"

[youtube=j8OpA_f4DtM]


Mam nadzieję że Wam się spodoba :)
Pozdrawiam ;*



                                                                       by AmaRathXxX
Lubisz to?
Fajny Song :)
25 Mayo 2012
konto usunięte
nie dodał się link więc szukajcie na yt ;)
24 Mayo 2012
23.05.2012

KAmil

Emka wszystkim jestem Kamil obecnie we Wloszech samotny szukajacy nowych znajomosci;P;P mam nadzieje ze tu znajde ich wiele




Lubisz to?
hejj :)))
1 Junio 2012
Witaaj :)
25 Mayo 2012
konto usunięte
noooo heeeej, ; )))
23 Mayo 2012
Ania Deko-O nic nie pytaj!!
Tekst piosenki:

Brakuję mi Ciebie,nie wiem czy Tobie mnie tak
Jakoś tego nie widać i jak mam Ci ufać?

Odchodziłam z lekkim uśmiechem lecz w oczach miałam łzy,
Bo wiesz że w moim sercu na zawsze będziesz Ty
Najbardziej sie boje ze już nie zobaczę Cię
Twe słowa przepełniły cała mnie
Już nigdy nie ujrzysz mego uśmiechu
Pozwól mi odejść tak będzie lepiej
Bo tylko tego pragnę,bo tego chce teraz
Twej przyjaźni, bo miłość umiera.

REF:
O nic nie pytaj,zapomnij,co było przepraszam za smutek,dziekuję za miłość.
O nic nie pytaj,zapomnij,co bylo przepraszam za smutek dziekuję za miłość.

Czy Ty też czujesz to co ja? W sobie smutek,smutek i żal mmm..
Wielka pustka w sercu mym,brak mi Ciebie,spojrzeń Twych.
Chcę poczuć jak przytulasz mnie,bo czuję ogromną pustkę,bo nie ma Cię,chce żebyś był przy mnie,wystarczy mi co teraz byś mnie duchowo wspierał na dobre i na złe.. ( ale nie ma Cię)

REF:
O nic nie pytaj,zapomnij,co było przepraszam za smutek,dziekuję za miłość.
O nic nie pytaj,zapomnij,co bylo przepraszam za smutek dziekuję za miłość.
Lubisz to?
O nic nie pytaj,zapomnij,co było przepraszam za smutek,dziekuję za miłość.
25 Mayo 2012
1 137 138 139 140 141 715