xXKamikazeXx - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

26.05.2012

xXKamikazeXx

 




Biegniesz na oślep przed siebie, gubisz myśli i łzy,
zdobywasz nowe doświadczenie, przechodzisz przez nowe rozczarowania,
a wszystko przez to, że zachciało ci się miłości.











 
Lubisz to?
konto usunięte
zdj łaandee;D
1 Junio 2012
ale nie trzeba tracić wiare że każdego kiedys spotka... ja osobiscie chyba juz nie wierze:)
29 Mayo 2012
Miłośc jest to tylko wyimaginowane przez Nas uczucie:)
29 Mayo 2012