26.05.2012
xXKamikazeXx


Biegniesz na oślep przed siebie, gubisz myśli i łzy,
zdobywasz nowe doświadczenie, przechodzisz przez nowe rozczarowania,
a wszystko przez to, że zachciało ci się miłości.



Lubisz to?