Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

22.05.2012

siema

 Siemanko :) ciekawe czy jest tu jeszcze ktos ze starej ekipy co mnie pamieta (inny nick) ^^
Lubisz to?
22.05.2012

Fałszywe kobiety




Ogarnęło go zdziwienie z pytaniem „jak to możliwe”
Przecież do jasnej cholery on kocha tą dziewczynę.

I ze łzami w oczach rzucił jej kwiaty pod stopy.
Uderzył w ścianę szybko pobiegł na schody.

Lubisz to?
22.05.2012

- Puk, Puk... ♥

Poznamy się ?

     ... Ja nie gryzę i nie oceniaj
książki po okładce!

Lubisz to?
konto usunięte
jasne.;p
23 Mayo 2012
konto usunięte
poznamy. ;d
22 Mayo 2012
konto usunięte
Skomentuj...Siema klaudia jestem:D
22 Mayo 2012
 Hej wszystkim? Jak wam mija ten piękny wieczór ? :) 
Dziś pokaże Wam kolejną piosenkę, jedna z moich ulubionych na yt :)
Mam nadzieję że się spodoba :)
Oraz wierszyk który znalazłam i bardzo mi się podoba :)





Czego chcę- serdecznej miłości
dosyć mam mej samotności
Niech szlag mą duszę,
z którą co dzień męczyć się muszę.
Niech mnie ktoś stąd zabierze
Może wtedy w miłość uwierzę.
Niech mnie miłość zamroczy,
Chcę jej spojrzeć prosto w oczy.
Chcę wiedzieć, czym jest
Czy to zwykły serdeczny gest
Czy jest może czymś więcej?
Czyimś dotykiem na mojej ręce?



POZDRAWIAM ! :**
                      
                                                                                                                                                                                                  by AmaRathXxX
Lubisz to?
piękna pozdrawiam buźka:):*
22 Mayo 2012
konto usunięte
bardzoooo fajnaa piosenkaa :))
22 Mayo 2012
konto usunięte
piekna pozdrawiam;P
22 Mayo 2012
22.05.2012

szukanie :D

 Hej wszystkim dziewczyna ;) aktualnie szukam jakiejs miłej wiernej dziewczyny ktora bym pokochał :D:P czy znajda sie jakies ktore szukaja dobrego faceta pozdrawiam :)
Lubisz to?
konto usunięte
heh dlatego napisałem tu i myslałem ze znajdzie sie jakas miła fajna dziewczyna z bogatym wesołym wnętrzem :)
23 Mayo 2012
konto usunięte
Uderz w stół... xD
23 Mayo 2012
konto usunięte
.:wtf:
23 Mayo 2012
22.05.2012

brak sił .

cześć , ogolnie u mnie fatalnie ;c

niewiem co robic ...

Byłam z chlopakiem ponad rok, i nagle KONIEC.
Popełniłam troche błędów...ale każdy ma do tego prawo ,prawda? ;(

Żałowałam ,przepraszałam....

Nagle dał mi znak,że może to wróci...

ale dziś powiedział,że jednak nie. ;( 
Co robic?, walczyć czy się poddać .? ;( < /3

 

 

 

 

 



Lubisz to?
konto usunięte
''Przepraszam że jestem czasem nerwowy..''
1 Junio 2012
zalezy co ty do niego czujesz i co on czuje do ciebie bo czasem warto powalczyc
23 Mayo 2012
konto usunięte
oo kogo moje zmeczone oczy widza hehe;P
22 Mayo 2012
21.05.2012

Ghostery

Ahahahah to jest świetne. :D Nie ma litości dla irytujących, flashowych reklam obiążających komputer.

 

i48.tinypic.com/21ctj4.jpg

 

Dowód^

Lubisz to?
konto usunięte
no w sumie warto przeczytać przed enterem ;P
22 Mayo 2012
konto usunięte
Najlepszym się nie zdarza. :P
22 Mayo 2012
przeciez nic sie nie stało wszyscy wiedzą o co chodzi:P
22 Mayo 2012
;P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:PP:P
Lubisz to?
konto usunięte
.:rotfl:
22 Mayo 2012
konto usunięte
:mrgreen:
21 Mayo 2012
21.05.2012

bjork




Miłego słuchania:)
Lubisz to?
konto usunięte
dzięki. ;d
21 Mayo 2012
Hej Jestem Kasia mam 17 Lat :)
Jakoś chyba jeszcze tutaj nic nie pisałam ; )
Jak tam u was ?>
Złączam swoje zdjęcie .. Pozdrawiam

Lubisz to?
konto usunięte
Hej ; )
25 Mayo 2012
konto usunięte
uu piekna Kasia:zakochany:
22 Mayo 2012
konto usunięte
śliczna :zakochany:
22 Mayo 2012
1 138 139 140 141 142 715