22.05.2012
siema
Siemanko :) ciekawe czy jest tu jeszcze ktos ze starej ekipy co mnie pamieta (inny nick) ^^
Lubisz to?



cześć , ogolnie u mnie fatalnie ;c
niewiem co robic ...
Byłam z chlopakiem ponad rok, i nagle KONIEC.
Popełniłam troche błędów...ale każdy ma do tego prawo ,prawda? ;(
Żałowałam ,przepraszałam....
Nagle dał mi znak,że może to wróci...
ale dziś powiedział,że jednak nie. ;(
Co robic?, walczyć czy się poddać .? ;( < /3
Ahahahah to jest świetne. :D Nie ma litości dla irytujących, flashowych reklam obiążających komputer.
Dowód^




