26.05.2012
I'm Happy :D
Heei :)
Co Taam u was ? Jakie plany Na Weekend??
U mnie okeey :)
Jutro Jade Do Polski :) Nareszcieee
Mam Ferie w szkole wiec musze je świetnie wykorzystać
Od ponad 6 miesiecy nmie widziałam sie z mojimi Przyjaciółmi ... :(
Ale juz jutro ..:D
Jade tam na 2 tygodnie wiec nie bedzie mnie w grupiiee :) z gózy przepraszaam :(
:***
Co Taam u was ? Jakie plany Na Weekend??
U mnie okeey :)
Jutro Jade Do Polski :) Nareszcieee
Mam Ferie w szkole wiec musze je świetnie wykorzystać
Od ponad 6 miesiecy nmie widziałam sie z mojimi Przyjaciółmi ... :(
Ale juz jutro ..:D
Jade tam na 2 tygodnie wiec nie bedzie mnie w grupiiee :) z gózy przepraszaam :(
:***
Lubisz to?