Niee za dobrze . ;/ - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

26.05.2012

Niee za dobrze . ;/

Prosiła, byś zadzwonił... Ty napisałeś... A ona chciała usłyszeć twój głos, a nie czytać dwa zdania:
"To nie ma sensu. Moi rodzice wybrali mi żonę..."
W jej oczach pojawiły się łzy. Chciała usłyszeć, jak mówisz, że ją kochasz, a ona miała odpowiedziec ci: "Jesteś dla mnie wszystkim. Zdanie twoich rodziców jest dla mnie nie ważne" Zamiast tego odpisała:"Proszę, zadzwoń... "
Nie zadzwoniłeś.... Zmieniłeś numer komórki. Tydzień później dowiedziała się, że weźmiesz ślub z jej największym wrogiem. Zapłakana spojrzała w niebo i zawołała:
-Boże, dlaczego robisz wszystko, abym odebrała sobie życie?
Odebrała je sobie tego samego dnia...
Na jej pogrzebie pojawiłeś się TY. Ubrany w czarny, idealnie dobrany garnitur. W rękach trzymałeś bukiet białych róż, jej ulubionych kwiatów. Wszyscy opuścili już cmentarz, ale nie ty. Stałeś nad miejscem jej pochówku płacząc. Płakałeś... Płakałeś, bo straciłeś osobę, którą kochałeś. Spojrzałeś w niebo, tak jak ona w dzień swej śmierci i zawołałeś:
-Boże, dlaczego pozwoliłeś jej odejść?
Po raz ostatni spojrzałeś na kwiaty, położyłeś je i odszedłeś. Odszedłeś płacząc za ukochaną osobą, która umarła przez ciebie 
Lubisz to?
konto usunięte
Odszedłeś płacząc za ukochaną osobą, która umarła przez ciebie
27 Mayo 2012