Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

04.06.2012

DamCiRoozkosz

Czy Wam też się tak zdarza>?


Lubisz to?
konto usunięte
dokladnie :P
4 Junio 2012
04.06.2012

HEJKA

HEJ JESTEM DOMINIK I MAM NADZEJE ZE MIŁO SPĘDZE TU CZAS

Lubisz to?
konto usunięte
:tak:;p
4 Junio 2012
konto usunięte
hey hey ;)
4 Junio 2012
Witamy Cię:)
4 Junio 2012
04.06.2012

Życiee




hey ludziki jak wam mija dzionek??

 W głowie cholernie niebezpieczna pustka.

Kolejny raz zraniłam siebie naiwnością..

Tak długo się znamy, tak rzadko rozmawiamy, o tym wszystkim na poważnie, szczerze, odważnie.

chyba wolałabym, żeby powiedział "to koniec", niż to jego udawanie, że wciąż nie ma dla mnie czasu .
 
samotność?`;((
Lubisz to?
02.06.2012

sorrrkiii

Witajcie Kochani. Przepraszam za nieudzielanie się ale mam na głowie sesję do połowy czerwca i nie mam czasu na nic innego jak na wkuwanie i troche snu ;-) Jak wszystko ureguluję napewno będę tu częściej jak dawniej . buziaczki i udanego mimo niepogody wekeendu :********
Lubisz to?
Dzieki, wzajemnie :D I powodzenia :)
4 Junio 2012
wzajemnie ;) .
3 Junio 2012
konto usunięte
wzajemnie ;)
2 Junio 2012
02.06.2012

siema ; DD!

 

Siemka, jestem tu nowa i mam na imię Paula :D skończyłam 18nascie lat.

                            Jestem samotna ale nie szukam tu związku a miłych znajomości.

Pozdrawiam. ;))


 

Lubisz to?
Siemanko :)
4 Junio 2012
konto usunięte
hej ;]
3 Junio 2012
konto usunięte
Hej ;* ;)
3 Junio 2012
02.06.2012

Siemankoo

 Jestem tu caly czas;p moze znajdzie sie jakas dziewczyna tu dla mnie ?
Lubisz to?
Ja tez jestem xD
4 Junio 2012
konto usunięte
oo.. ciekawe :)
3 Junio 2012
ehehe ;) .
3 Junio 2012
02.06.2012

Dzień Dobryyy ; **

Dzień Dobry Wszystkim ;*

Jakkk wam się spało ?
O której się położyliście Spać ?
O której Wstaliście ? 
Sniło wam się coś ? <Jeśli tak to co> ^^






I Tak dla Umilenia kilka Nutek Na dzisijszy Dzień ; *


1. www.youtube.com/watch

2. www.youtube.com/watch

3. www.youtube.com/watch

 4. www.youtube.com/watch

5.www.youtube.com/watch


Która waszym zdaniem najlepsza ? ;d




Lubisz to?
Hej :D Nie spalam od 40 godzin xD Nie wiem jak bedzie mi sie spalo, mam nadzieje, ze dobrze :P Mam nadzieje, ze snic bede kolorowo :D I ze bede pamietac rano, co mi sie snilo :P Pozdrosy :D
4 Junio 2012
2 3 i ostatnia ;)
3 Junio 2012
moze byc, po 1 . przed 10, chyba nie .
3 Junio 2012

Heejj :)
Mam na imię Asia , mam prawie 16 lat.
Jestem z Warszawy .
Więcej dowiesz sie jak napiszesz
;*

Lubisz to?
Hejka :D
4 Junio 2012
konto usunięte
Hejj :) wzajemnie
3 Junio 2012
hej, miło mi - Daria ;-)
3 Junio 2012
01.06.2012

Siemeczka :)

Siemieczka :D

Jest tu ciągle :p i nadal nie znalazłem swojej II połowki :)

Będę aktywny :) pzdr
Lubisz to?
konto usunięte
Hejj :)
3 Junio 2012
no czesc ;)
3 Junio 2012
konto usunięte
siema
2 Junio 2012
01.06.2012

hej ;)

Hej ;*
Nazywam sie Edyta i jestem tu nowa ;)
Lubisz to?
Hejka śliczna
4 Junio 2012
Hejka :)
4 Junio 2012
konto usunięte
No hej:)
3 Junio 2012
1 134 135 136 137 138 715