Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

08.08.2012

wiitam Was ;*

witam Was :D przepraszam że nie pisze , ale komputer mi sie popsuł i nie wiem jak długo potrwa zanim go odzyskam xd

dziś spedze caly dzień (tzn tyle na ile siostra da mi dostepu do komputera xd) na zbieraniu lajkow :D a więc proszę i Was :D

Możecie polubić KOMENTARZ pod plakatem , ktory napisałam ja- Sylwia Kawałek na stronie ktorej link podam w komentarzu gdyz tu sie nie zmiesci podobno :)





A co u Was ? ;*

;**

Lubisz to?
konto usunięte
A u mnie dobrze :P
9 Agosto 2012
konto usunięte
no to kicha xd Jest okej, ale pogoda trochę do kitu ..chłodno :
9 Agosto 2012
08.08.2012

Yoooł ;D

Siemka : )
Jestem tutaj nowa . ;P
Mam na imię Dominika , lat 16 ; )
Postaram się być aktywna ;>

 
Lubisz to?
Witamy Cię! :)
9 Agosto 2012
konto usunięte
czesc ;-*
9 Agosto 2012
konto usunięte
hey ;) Ilona jestem , milo ;)
9 Agosto 2012
08.08.2012

Heyo :)

 Hej jestem tu nowa ale mam nadzieję że się tu odnajdę :) 
Jak ktos ma ochotę dowiedzieć się więcej zapraszam :)

Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Febrero 2014
konto usunięte
czesc ;-*
9 Agosto 2012
konto usunięte
hej ;)
9 Agosto 2012
08.08.2012

pierwszy.

 Witam wszystki, to mój pierwszy wpis. ; ) 
Nazywam się Natalia mam 16 lat, mieszkam w szklarskiej porębie. :D
Chodzę do Szkoły Handlowej. ;x

Podoba mi sie ta grupa. ^^ 

moje motto : "od miłości wole wódkę!" ; D




 
Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Febrero 2014
konto usunięte
hej:) wódka to zło;p,choć lepsza od miłości;p
9 Agosto 2012
konto usunięte
hej ;)
9 Agosto 2012
08.08.2012

Miłość

Kochać to oddać ukochanej osobie wszystko, co ma sie najcenniejszego...
Czyli cały nasz świat
Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Febrero 2014
konto usunięte
zapraszam do mnie na pogawędkę
8 Agosto 2012
07.08.2012

Siema ^ ^

 


       No Siema jestem tu nowy ^^   jak wam mijają wakacje ?   Mam dla was nutkę na teraz   








Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Febrero 2014
konto usunięte
znam to ;) jest git! :D
9 Agosto 2012
konto usunięte
aha. :D no to miło że jest tu ktoś kogo znam. : >
8 Agosto 2012
 Jeśli nie powiesz jej, co tak naprawdę do niej czujesz.. to być może znajdzie sobie innego faceta, który powie jej to wszystko, co chciała usłyszeć od Ciebie.

- Kocham Cię ..
- ale ..
- nie , nic nie piłem
.

modę, przestań sobie wmawiać, że to lubisz i zamiast mówić co myślisz, zacznij myśleć co mówisz..


Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Febrero 2014
- Kocham Cię .. - ale .. - nie , nic nie piłem.
8 Agosto 2012
konto usunięte
ostatni :) piękny :)
7 Agosto 2012
 Mieliście coś takiego ? 
Mi jest to niestety bardzo dobrze znane ...Kochać kogoś bez wzajemności . 
Wiedząc , że już nie wróci , kocha inną , jest szczęśliwy . 
Już wolę go nie mieć wiedząc , że jest szczęśliwy  .
Bo to na jego szczęściu najbardziej mi zależy ... 


Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Febrero 2014
konto usunięte
tak coś podobnego kiedyś miałam tylko że mu nawet o tym nie powiedziałam na początku dopiero po 2 latach powiedziałam mu to że się w nim kochałam bo on się zakochał wemnie tylko że ja miałam już wtedy kogoś
7 Agosto 2012
 Jeżeli wasza miłość na odległość nie przetrwała to znaczy , że nie była tą prawdziwą . 
Piękne ... 


Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Febrero 2014
konto usunięte
wiem po sobie , mój chłopak mieszka tylko 100 km ode mnie , ale dajemy rade . czasmi sie kłócimy, ale to z tęsknoty chyba .. 2 lata już jesteśmy . widzimy sie co drugi weekend ;)
11 Agosto 2012
miłość na odległość może być tylko na długośc obojga ramion:)
8 Agosto 2012
konto usunięte
d83ddc4d
28 Febrero 2014
konto usunięte
Oni są świetni :)
7 Agosto 2012
konto usunięte
No u mnie bardzo ładna pogoda była :)
6 Agosto 2012
1 114 115 116 117 118 715