Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

15.08.2012

zzuuzzaa1

Cześć moi kochani :)
Założyłam bloga o testowanych przezemnie kosmetykach zaglądnijcie jak chcecie:)
Dopiero zaczynam  :)

KLIK

Mówcie co tam u Was ?
Dlaczego nie dodajecie zdjęc z wakacji do albumu

TUTAJ

Podpisujcie je , gdzie zostało zrobiony i coś szczególnego z tego miejsca :)
Pozdrawiam!! :D


 
Lubisz to?
15.08.2012

siemka

                                                                                        siemanko :D
                                          co tam porabiacie?
Lubisz to?
konto usunięte
d83dde0a
15 Agosto 2012
konto usunięte
nudzimy ...
15 Agosto 2012
konto usunięte
nudaa dziś.
15 Agosto 2012
 Chcialam kupic te buciki ale u mnie w domu nikomu sie nie podobaja ?
Moge prosic o wasze zdanie ?



Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4e
16 Agosto 2012
fuuuuuuj ;pp
16 Agosto 2012
konto usunięte
niee ;p
16 Agosto 2012
15.08.2012

Siemaneczkoooo



Mam na imię Marta , ale większośc osób mówi mi Tuśka albo Maleńka.<3 
Lubisz to?
cześć maleńka :) wiesz ze masz cudowne oczy ? :)
20 Agosto 2012
Czyzby soczewki ? :D . Witam :D
16 Agosto 2012
konto usunięte
Miło :)
15 Agosto 2012
13.08.2012

Dokładnie

 

 

 

Zgadzam się :33

Lubisz to?
Racja .. :
16 Agosto 2012
konto usunięte
nie...bo jak się zakochujesz kocha się 100 razy mocniej tą osobe co jest teraz niż tą co wcześniej jak się kocha szczerze
15 Agosto 2012
konto usunięte
Prawda... zgadzam się
14 Agosto 2012
czesc :) 
 


Jacek z tej strony z Krakowa :) pozdrawiam was  i  trzymajcie sie mocno :)
nic nie pozostalo jak glowa do gory... nawet mnie ciezko to napisac jako i zostalem brutalnie  zniszczony ale coz
 trzeba sobie radzic, do zobaczenia  na ulicy przypadkiem lub nie :)  i jeszcze raz glowy w gore musimy dac rade :)

 
Lubisz to?
konto usunięte
Hey :)
15 Agosto 2012
konto usunięte
Witam ;)
15 Agosto 2012
Witamy Cię!:)
15 Agosto 2012
13.08.2012

xXKamikazeXx






 








 
amikaze 


 
Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc91
16 Agosto 2012
konto usunięte
:))) ehh fajnie
15 Agosto 2012
konto usunięte
ja to chyba jestem szczęściarą mam to wszystko no oprócz grania na gitarze hehe zamiast tego mi śpiewa ^^
15 Agosto 2012
13.08.2012

nowa:)

Hej :) jestem tu nowa  jestem Magda mam 15 lat no raczej będę miała 16 :)

  Interesuję się muzyką...
i jak wszyscy tutaj jestem samotnym serduszkiem :) 

 Mam nadzieję że się polubimy postaram się być aktywna :*****
Lubisz to?
konto usunięte
Hey ;)
15 Agosto 2012
konto usunięte
Witam
15 Agosto 2012
konto usunięte
Siemka, Paula:)
14 Agosto 2012
13.08.2012

Witam niewiasty

 Witam z tej strony Piotr.



         Jestem jaki jestem ... nie idealny-ale dobrze mi z tym bo wiem ze idealni ludzie nie istnieja.

Przezylem cos bardzo nie milego ale na zadjeciach tego nie widac ...

Ale to nic zlego ze to mnie spotkalo poniewaz to mnie duzo nauczylo(zycie uczy bardziej niz nauczyciel w szkole-i tego sie nie zapomina tak jak typowej nauki w szkole).
Wiem ze odpowiedzalnych dziewczyn/kobiet jest nieduzo wiecej niz hydraulikow na pustyni.

Nie przecze ze chcialbym poznac ... ale nie na sile ... nie bede sie prosil ... bo lepiej jest mi byc samemu niz byc z nia po to aby byc.
Pozdrawiam wszystkich i zycze duzo ale to duzo zdrowia bo gdy ono bedzie to bedzie rowniez szczescie.

                                                                          


                                                                                                      

Lubisz to?
konto usunięte
Realne!
13 Agosto 2012
konto usunięte
interesujące :)
13 Agosto 2012
13.08.2012

samotnik

dobrej nocy wszystkim samotnym
Lubisz to?
1 112 113 114 115 116 715