Miłość na odległość - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

 Jeżeli wasza miłość na odległość nie przetrwała to znaczy , że nie była tą prawdziwą . 
Piękne ... 


Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Febrero 2014
konto usunięte
wiem po sobie , mój chłopak mieszka tylko 100 km ode mnie , ale dajemy rade . czasmi sie kłócimy, ale to z tęsknoty chyba .. 2 lata już jesteśmy . widzimy sie co drugi weekend ;)
11 Agosto 2012
miłość na odległość może być tylko na długośc obojga ramion:)
8 Agosto 2012