Miłość bez wzajemności - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

 Mieliście coś takiego ? 
Mi jest to niestety bardzo dobrze znane ...Kochać kogoś bez wzajemności . 
Wiedząc , że już nie wróci , kocha inną , jest szczęśliwy . 
Już wolę go nie mieć wiedząc , że jest szczęśliwy  .
Bo to na jego szczęściu najbardziej mi zależy ... 


Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Febrero 2014
konto usunięte
tak coś podobnego kiedyś miałam tylko że mu nawet o tym nie powiedziałam na początku dopiero po 2 latach powiedziałam mu to że się w nim kochałam bo on się zakochał wemnie tylko że ja miałam już wtedy kogoś
7 Agosto 2012