Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

Nie bójmy się Kochać... ludzie tak szybko odchodzą...
nie skupiajmy się na tym co było złe..
bo to nie jest warte naszej uwagi...
bo w życiu są piękne tylko chwile...
które są warte żeby je pamiętać.......
Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Febrero 2014
konto usunięte
prawda:)
4 Agosto 2012
prawda życiowa, tak własnie jest
3 Agosto 2012
03.08.2012

Wspomnienia

 Dokładnie ....
Macie takie miejsca które przywołują
bolące wspomnienia ? Ja tak.


Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Febrero 2014
konto usunięte
niestety , trzeba dalej żyć .
7 Agosto 2012
konto usunięte
:( trzeba zapomnieć i żyć dalej:(
5 Agosto 2012
Mam  Na Imie Maciej  MOże Ktoś Chętny żeby pogadać ??
Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Febrero 2014
konto usunięte
Cześć Maciek jestem Patu :)
4 Agosto 2012
konto usunięte
Hej Maciej , jestem Justyna miło mi :)
3 Agosto 2012
03.08.2012

Siemka ^^

 Witam! :D Nazywam sie Asia i jestem z Wawy ^^ 
Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Febrero 2014
Siemka ; )
7 Agosto 2012
konto usunięte
hej:)
5 Agosto 2012
 Na zewnątrz dziewczyna zła, wredna, chamska , nie dająca się kochać, a w środku miała serduszko z lukru, tylko ze strachu przed odrzuceniem otoczyła je drutem kolczastym aby nikt więcej jej nie zranił.


Życie jest piękne - powiedziała i skoczyła z jedenastego piętra .



kiedy ktoś odchodzi to nie po to, abyśmy za nim szli.



Mam nieczyste sumienie i bilet pewny do piekła bram.


I nagle napis ' palenie zabija', okazał się kuszącą propozycją...



fucking everything i do przodu



Pare głupich słów, potrafiło zmienić tak wiele ...



- Z naszej miłości nic już nie ma.
- Prócz moich sinych oczu, bladych policzków,
codziennych spazmów serca na Twój widok i
mokrej poduszki... To masz rację, nic już nie ma.






Nigdy więcej, nie pozwolę, odejść Ci
Takiej prawdziwej miłości jak Ty, nie dał mi nikt. ! < 3






Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Febrero 2014
konto usunięte
fucking everything i do przodu xD
3 Agosto 2012
konto usunięte
Nigdy więcej, nie pozwolę, odejść Ci Takiej prawdziwej miłości jak Ty, nie dał mi nikt. ! < 3
3 Agosto 2012
02.08.2012

Witam wszystkich :)

Hej jestem Sylwia.
Macie jakieś sprawdzone sposoby na samotność??
Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Febrero 2014
konto usunięte
nie wiem czy kiedyś tak miałam pewnie tak ale to było dawno... bo nawet kiedy mój chłopak jest 300km oddemnie dzwoni do mnie kiedy tylko ma wolną chwile
3 Agosto 2012
konto usunięte
Współczuję :) u mnie też skończyło się tragicznie...
3 Agosto 2012
02.08.2012

Sentencje

 Bardzo dobrze jest mi znane to co jest tutaj napisane .... 


Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Febrero 2014
Raczej będzie jak zawsze
4 Agosto 2012
konto usunięte
dokładnie:(
4 Agosto 2012
Witam!!!!
Poznam miła dziewczynę z kielc . nie będe więcej tutaj pisał osobie . zapraszam na priv pisać:)
Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Febrero 2014
konto usunięte
cześć nie jestem z kielc ale szczecin wita :)
4 Agosto 2012
konto usunięte
witam
3 Agosto 2012
01.08.2012

hejka !

 No chłopacy , a jakie wy używacie słowa na podryw? :>
A wy dziewczyny jakie słyszałyście od facetów ? :)


Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Febrero 2014
konto usunięte
aj że spotkał 1 dziewczynę taką jak ja i wiecie ;d jak dla mnie to chore nie lubię tego ;
4 Agosto 2012
konto usunięte
W sumie jakichś nie wiadomo jakich bajer mi nie puszczają, zazwyczaj komplementy. :)
2 Agosto 2012
01.08.2012

opisy

Najlepszy sposób na przewidywanie przyszłości,
to tworzenie jej.

90% Twoich problemów można rozwiązać za pomocą Google.
Na pozostałe 10% wystarczy wódka. :D

Zdarzenia ostatnich dni uderzają mi do głowy i są lepsze niż wszystkie używki razem wzięte.

Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Febrero 2014
konto usunięte
Fajne zdjęcie :D
2 Agosto 2012
konto usunięte
Najlepszy sposób na przewidywanie przyszłości, to tworzenie jej.
1 Agosto 2012
1 116 117 118 119 120 715