03.08.2012
Bo w życiu są piękne tylko chwile
Nie bójmy się Kochać... ludzie tak szybko odchodzą...
nie skupiajmy się na tym co było złe..
bo to nie jest warte naszej uwagi...
bo w życiu są piękne tylko chwile...
które są warte żeby je pamiętać.......
nie skupiajmy się na tym co było złe..
bo to nie jest warte naszej uwagi...
bo w życiu są piękne tylko chwile...
które są warte żeby je pamiętać.......
Lubisz to?





