08.08.2012
pierwszy.
Witam wszystki, to mój pierwszy wpis. ; )
Nazywam się Natalia mam 16 lat, mieszkam w szklarskiej porębie. :D
Chodzę do Szkoły Handlowej. ;x
Podoba mi sie ta grupa. ^^
moje motto : "od miłości wole wódkę!" ; D
Nazywam się Natalia mam 16 lat, mieszkam w szklarskiej porębie. :D
Chodzę do Szkoły Handlowej. ;x
Podoba mi sie ta grupa. ^^
moje motto : "od miłości wole wódkę!" ; D
Lubisz to?
