Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

05.08.2012

Hmmm :)


Kolczyk w pępku.

Co o nich sądzicie ?

Podobają wam sie ?

Macie ?





 
Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Febrero 2014
konto usunięte
mialam , alw wyciągnełam . mam zamiar znowu zrobić ;p sama sobie robie ;) nie boli .
11 Agosto 2012
podoba mi sie ;D mam kolczyk ;D nie boli az tak strasznie przekowanie ;D
11 Agosto 2012
05.08.2012

Miłość-Pogoda

Z Miłością  jest jak z pogodą
mimo że przewidują co jutro będzie
są prawie pewni tego
ale nigdy nie wiedzą co tak na prawdę się wydarzy
następnego dnia czy będzie padał deszcz czy świeciło słońce...
Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Febrero 2014
nigdy nie wierze w obietnice facetów i prognozy pogody:D
8 Agosto 2012
05.08.2012

hej hej

hej jestem Jagoda zapraszam do pogawędki
Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Febrero 2014
konto usunięte
siema patu jestem :))
6 Agosto 2012
05.08.2012

Błędy

 O tak , bardzo często popełniamy ten błąd ,który równiez może być przyczyną nie miłych wspomień , kłótni , rozstań...Oczekujemy od kogoś więcej niż sami potrafimy  ...








 
Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Febrero 2014
konto usunięte
a Tobie o co chodzi ? yhh :D
5 Agosto 2012
konto usunięte
twoja odpowiedź na wszystko? iść się najebać i zapomnieć ?
5 Agosto 2012
05.08.2012

Patu.

 Jejku na gwałt potrzebuje miłości .
Nie chcę być sama to mnie przeraża chcę obudzić się rano wiedząc że ktoś na mnie czeka.

Prawdziwy mężczyzna nie kocha najpiękniejszej dziewczyny na świecie.
Kocha tą, która może uczynić jego świat najpiękniejszym.

Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Febrero 2014
konto usunięte
zgadzam się z tym.
7 Agosto 2012
konto usunięte
czysta prawda
5 Agosto 2012
to twoja odpowiedź na wszystko? iść się najebać i zapomnieć ?




Ty pewnie nie przejmujesz się tym co było, nie wspominasz, a ja.? Ja żyję tymi wspomnieniami. Nie potrafię inaczej. Nie potrafię o Tobie nie myśleć.



,,Piję wino, palę skręty z kolegami.
Wpadnij kiedyś poniszczyć się z nami"



Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Febrero 2014
            Jesteśmy samotni, rozumiem jak to boli. My jesteśmy samotni czujemy się podle nie ma miłości.
Ja podziwiam ludzi chorych na Raka bądż Białaczke. Jest mi ich cholernie szkoda a jednak oni się nie poddają
choć nie mają drugiej połóki, cieszą sie życiem takim jakim mają i takim jakim im pozostał. Uwieżcie, wiem coMówię.
Nie poddawajcie się i idżcie Dalej.

                                                                                       !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Febrero 2014
konto usunięte
też podziwiam takich ludzi... trzeba żyć tak jak się potrafi bo wiele ludzi ma gorzej niż my ja z tego wychodzę
5 Agosto 2012
konto usunięte
Ja również;)
5 Agosto 2012
04.08.2012

Wooow ;D

  Lubicie chodzić w spódniczkach ?


Która z nich podoba wam sie najbardziej ?




Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Febrero 2014
konto usunięte
i tu jest wasz bład ze nie lubicie pokazywać nóg, przez stopy o serca xD ;p
13 Agosto 2012
rozowaaa ; D
11 Agosto 2012
04.08.2012

Stupid in love





Let me tell you something
Never have i ever been a size 10 in my whole life
i let the engine running
i just came to see
What you would do if i gave you a chance
To make things right
So i made it even okay
You told me that this would be nothing but a waist of time
And she was right hmm
Don't understand the blood on your hands
Is still you insist of repeat to trying to tell me lies
And i just dont know why


This is stupid, i'm not stupid
Don't talk to me like im stupid
i still love you but i just can't do this
i may be dumb but i'm not stupid



Trying make this work
But you act like a jerk
Silly of me to keep holding on
Oh but the .. kept this off
You don't know what you've lost
And you won't realize
Til im gone, gone, gone
That i was the one
Which one of us is really dumb

Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Febrero 2014
konto usunięte
uwielbiam tą piosenkę.
4 Agosto 2012
04.08.2012

Uczucia

 Chyba każdy pragnie odrobiny uczucia , takie małe "coś" a uszczęśliwia jak cholera !








Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Febrero 2014
Święta racja, chyba nie tak ciężko to pojąć ?:( :*
4 Agosto 2012
konto usunięte
dokładnie.
4 Agosto 2012
1 115 116 117 118 119 715