To tylko kolejny wiersz o samotności. - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

Jestem tu tylko, by wam powiedzieć, że kiedyś mnie nie będzie
Jestem tu tylko po to, żeby wam pokazać jaka jestem słaba
Jestem tu tylko po to,by inni mieli przyjemność patrzenia na czyjeś nieszczęście
Jestem tu tylko po to, by być sama
Jestem tu tylko po to, by udowodnić ludziom, że czasami można nisko upaść
Jestem tutaj byście zauważyli, że kiedyś zasnę i się nie obudzę
Jestem tu tylko po to, żebyście zdali sobie sprawę jak bardzo się mylicie...

  

*************

Lubisz to?
dla wszystkich samotnych serduszek
31 Enero 2009
konto usunięte
Dla wszystkich samotnych serduszek...x*** Super klan:))
10 Enero 2009
konto usunięte
Jestem tu tylko po to,by inni mieli przyjemność patrzenia na czyjeś nieszczęście
9 Enero 2009