22.05.2012
Cześć serduszka ! :)
Hej wszystkim? Jak wam mija ten piękny wieczór ? :)
Dziś pokaże Wam kolejną piosenkę, jedna z moich ulubionych na yt :)
Mam nadzieję że się spodoba :)
Oraz wierszyk który znalazłam i bardzo mi się podoba :)
Dziś pokaże Wam kolejną piosenkę, jedna z moich ulubionych na yt :)
Mam nadzieję że się spodoba :)
Oraz wierszyk który znalazłam i bardzo mi się podoba :)
Czego chcę- serdecznej miłości
dosyć mam mej samotności
Niech szlag mą duszę,
z którą co dzień męczyć się muszę.
Niech mnie ktoś stąd zabierze
Może wtedy w miłość uwierzę.
Niech mnie miłość zamroczy,
Chcę jej spojrzeć prosto w oczy.
Chcę wiedzieć, czym jest
Czy to zwykły serdeczny gest
Czy jest może czymś więcej?
Czyimś dotykiem na mojej ręce?

POZDRAWIAM ! :**
by AmaRathXxX
Lubisz to?