Cześć serduszka ! :) - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

 Hej wszystkim? Jak wam mija ten piękny wieczór ? :) 
Dziś pokaże Wam kolejną piosenkę, jedna z moich ulubionych na yt :)
Mam nadzieję że się spodoba :)
Oraz wierszyk który znalazłam i bardzo mi się podoba :)





Czego chcę- serdecznej miłości
dosyć mam mej samotności
Niech szlag mą duszę,
z którą co dzień męczyć się muszę.
Niech mnie ktoś stąd zabierze
Może wtedy w miłość uwierzę.
Niech mnie miłość zamroczy,
Chcę jej spojrzeć prosto w oczy.
Chcę wiedzieć, czym jest
Czy to zwykły serdeczny gest
Czy jest może czymś więcej?
Czyimś dotykiem na mojej ręce?



POZDRAWIAM ! :**
                      
                                                                                                                                                                                                  by AmaRathXxX
Lubisz to?
piękna pozdrawiam buźka:):*
22 Mayo 2012
konto usunięte
bardzoooo fajnaa piosenkaa :))
22 Mayo 2012
konto usunięte
piekna pozdrawiam;P
22 Mayo 2012