brak sił . - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

22.05.2012

brak sił .

cześć , ogolnie u mnie fatalnie ;c

niewiem co robic ...

Byłam z chlopakiem ponad rok, i nagle KONIEC.
Popełniłam troche błędów...ale każdy ma do tego prawo ,prawda? ;(

Żałowałam ,przepraszałam....

Nagle dał mi znak,że może to wróci...

ale dziś powiedział,że jednak nie. ;( 
Co robic?, walczyć czy się poddać .? ;( < /3

 

 

 

 

 



Lubisz to?
konto usunięte
''Przepraszam że jestem czasem nerwowy..''
1 Junio 2012
zalezy co ty do niego czujesz i co on czuje do ciebie bo czasem warto powalczyc
23 Mayo 2012
konto usunięte
oo kogo moje zmeczone oczy widza hehe;P
22 Mayo 2012