Ich już nie ma - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

26.05.2012

Ich już nie ma




Jak spotkasz ich pozdrów i spytaj jak żyją,
Bo łączyło nas więcej niż przyjaźń i piwo
To smutne, zabiła ich ulica i miłość

Lubisz to?
konto usunięte
To smutne, zabiła ich ulica i miłość
27 Mayo 2012
konto usunięte
przee zajefajnyy kawalekk :D
27 Mayo 2012