Cześć serduszka ! :) - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

 Witam wszystkich :) 
Dziś postanowiłam dodać piosenkę która myślę że odnosi sie do nas wszystkich w tym wypadku do wszystkich samotnych serduszek ! 
Mowa o piosence Kelly Clarkson - What Doesn't Kill You w tłumaczeniu Co Cię nie zabije to Cię wzmocni ! :)

A tu kawałek tej ślicznej piosenki w tłumaczeniu na Polski :)



"Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni
Uwierz w siebie
To nie znaczy, że jestem samotna, kiedy jestem sama
Co Cię nie zabije, zrobi wojownika
Ślady jeszcze lżejsze
To nie znaczy, że jestem skończona, bo odszedłeś

Co Cię nie zabije to Cię wzmocni, wzmocni
Tylko ja, ja i ja
Co Cię nie zabije to Cię wzmocni
Uwierz w siebie
To nie znaczy, że jestem samotna, kiedy jestem sama"

Piosenka w wykonaniu "Glee"

[youtube=j8OpA_f4DtM]


Mam nadzieję że Wam się spodoba :)
Pozdrawiam ;*



                                                                       by AmaRathXxX
Lubisz to?
Fajny Song :)
25 Mayo 2012
konto usunięte
nie dodał się link więc szukajcie na yt ;)
24 Mayo 2012