Witajcie..
Samotny..

starma się znaleść drugą połókę
ale od długiego czasu nie wychodzi mi.
nie wiem co robić odwiedzałem portale randkowe
chodziłem do klubów i w sporo innych miejsc
poznałem dużo ludzi ale jak zaczeło mi
zależeć na danej kobiecie to odrazu mówiła nie
i zrywała kontakt
co robię nie tak
proszę o rady
pozdro
Czekam na ten wiatr,
co nie wieje
By w Tobie się panoszyć
Czekam na ten piach,
co dusze rozsypuje na krawędzi
By na powrót ziarnkiem
zaistnieć
Czekam na Nic
Bo wszystkiemu się oddaje...

Heyy:p
Jak mija wam dzisiejszy dzień??
Jeszcze trochę i bedziemy mieć wakacje:)
:p
Pewnego dnia pojawia się smutek,
Nieproszony przez nikogo.
Oczy tracą swój dawny blask,
Jak drzewa liście.
Wciąż jest kogoś brak,
Puste krzesło, miejsce przy stole.
Wspomnienia na starych fotografiach.
Pewnego dnia linia życia,
Tak nagle się przerwała.
Odchodzi ktoś, kto był całym światem,
I nagle świat się kończy,
Zamykasz swoje oczy,
Odejdziesz w zapomnienie czy zostaniesz?
Nawet najgorsze chwile kiedyś przeminą,
Znowu zaświeci słońce,
Rośliny znowu zakwitną,
Chociaż życie będzie inne.
?
