10.06.2012
wiersz.
Czekam na ten wiatr,
co nie wieje
By w Tobie się panoszyć
Czekam na ten piach,
co dusze rozsypuje na krawędzi
By na powrót ziarnkiem
zaistnieć
Czekam na Nic
Bo wszystkiemu się oddaje...

Lubisz to?