wiersz. - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

10.06.2012

wiersz.

Cze­kam na ten wiatr,
co nie wieje
By w To­bie się panoszyć

Cze­kam na ten piach,
co dusze roz­sy­puje na krawędzi
By na powrót ziarnkiem
zaistnieć

Cze­kam na Nic
Bo wszys­tkiemu się od­da­je...



Lubisz to?