Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

Może to właśnie Ciebie szukam ?



Lubisz to?
konto usunięte
ciacho super:zakochany
10 Junio 2012
08.06.2012

boli..






Bądź kimś, kto usiądzie obok i wysłucha mnie bez otwarcia ust.

bądź kimś, kto przytuli, gdy zobaczy chwiejącą się łzę na koniuszku mojej rzęsy.

bądź kimś, kto zawsze będzie po mojej stronie,

chociażbym dokonywała najgorszych decyzji i robiła największe błędy świata. <3








Ja tylko znów chcę cię mieć przy sobie...
Kocham..
Lubisz to?
konto usunięte
chyba każdy by chciał mieć taką osobe. ;)
8 Junio 2012
08.06.2012

trochę o piciu;p;p



Kto lubi
FRUGOO?


łapka do góryy ;D
 
Lubisz to?
konto usunięte
Jaaa!!:D
12 Junio 2012
Siema wszystkim :)
co tam u Was słychać? :**




Lubisz to?
konto usunięte
a leci powolutku
9 Junio 2012
konto usunięte
dzięki że cały wpis nie dodaliście ;/ żal ;/
9 Junio 2012
jestes samotna,jest ci smutno, szukasz przyjaciol, pisz
Lubisz to?
06.06.2012

pytanie; p

właśnie tak myśle. każdy ma jakiś sposób na odsteresowanie,zapomnienie o problemach ja słucham muzyki czytam albo ide na spacer a wy ?;)
Lubisz to?
konto usunięte
myję samochód albo śpię :D
8 Junio 2012
konto usunięte
słucham muzyki bieganie granie w piłke wypad ze znajomymi na dyskoteke
7 Junio 2012
Miuzik to podstawa lub wypad z przyjaciółmi:)
6 Junio 2012
06.06.2012

tęsknie

gdy otworze rano oczy swe chciałbym abyś stała obok mnie chciałbym abyś była w sercu mym

Lubisz to?
konto usunięte
:jezyk2:
7 Junio 2012
05.06.2012

pomóżcie

 Znacie jakieś Fajne piosenki / ? Z gatunku braku miłości na myśli ma rap. 
Lubisz to?
konto usunięte
Brakujący Element - Nie Tak Miało Być (prod. Puls, skrecz Dj Soina) Devon feat. Miriam - Miłość Fabuła- Nieodwracalne HuczuHucz - Brak Mi ft. Rover, Leh, DJ Klasyk (prod. NNFOF) SzubI %26 Traczu-Gdybyś Ali gość. Tomei. Ewelina - Zacznijmy od nowa
6 Junio 2012
ARI - Żegnaj na zawsze :p
5 Junio 2012
dEkA - Gdy Uczucia Gasną . Moze ta ? :p
5 Junio 2012
05.06.2012

DamCiRoozkosz

w ramach przypomnienia.


Lubisz to?
Mam rozumieć że zamiast do kościoła to do burdelu?Taki to dzień :/
7 Junio 2012
Niach niach, fanie:D...Ale niestety są święta które przejdą koło niektórych bokiem:(
5 Junio 2012
05.06.2012

życie

 A ja sobie jakoś nie radze, nie wiem czemu tak wychodzi ale jakiś się nie układa moje życie. Pomużcie jeśli potraficie...
Lubisz to?
1 132 133 134 135 136 715