Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***







Miłego ;** 
Lubisz to?
konto usunięte
moj mąąąz ! ;d
21 Junio 2012
Rasta rules:P
20 Junio 2012





Ref.
Prawdziwa miłość połączyła ich
Walczyli do końca, choć brakło sił
Ona nie chciała by każdego dnia
Musiał patrzeć jak upada tak
Pomyśl jaki to był dla nich ból
Wiedząc, że w końcu odejdzie znów
Wiedząc, że w końcu nadejdzie czas
że wezwie ją do góry, że odejdzie tak...

Noc ona sama siedzi znów
Przypomina sobie chwile w których już
Nie przeżyje nigdy więcej drugi raz
Za szybko ściga ją ten czas
Planowali, że przez życie razem będą iść
Lecz Bóg inaczej rozplanował ich
Nadchodzi dzień wizyty w którym dowie się,
że jej plany miały zmienić bieg
On cały dzień przy niej był
Wciąż ocierał jej łzy
Gdy w końcu potwierdziło się,
że przez raka miała skrócić życie swe
On nie odstępował jej na krok
Chciał być przy niej cały rok,
w którym tyle miało zmienić się
Już nigdy nie będzie tak samo.. Nie.

Ref.
Prawdziwa miłość połączyła ich
Walczyli do końca, choć brakło sił
Ona nie chciała by każdego dnia
Musiał patrzeć jak upada tak
Pomyśl jaki to był dla nich ból
Wiedząc, że w końcu odejdzie znów
Wiedząc, że w końcu nadejdzie czas
że wezwie ją do góry, że odejdzie tak...

Dalej zegar bił, a poprawy brak
Jej ciało z dnia na dzień straciło blask
Mimo, że organizm walczył cały czas
Ona była jego z najszczęśliwszych gwiazd
On całe dnie spędzał obok niej
Z zatartym tchem patrzył w oczy jej
Nieważne, że kończył jej się czas
Dopóki byli razem, mogli radę dać
Mijały dni, gorzej z nią
Zbliżamy się do końca choć...
Wie, że z życiem musi żegnać się
Odchodzi szczęśliwa, bo on przy niej jest
Uczucie pomogło jej pokonać strach, walczyć tak
On pod koniec pocałował ją i
szepnął do jej ucha: Zawsze razem, bądź...

Ref.
Prawdziwa miłość połączyła ich
Walczyli do końca, choć brakło sił
Ona nie chciała by każdego dnia
Musiał patrzeć jak upada tak
Pomyśl jaki to był dla nich ból
Wiedząc, że w końcu odejdzie znów
Wiedząc, że w końcu nadejdzie czas
że wezwie ją do góry, że odejdzie tak... x2
Odejdzie w dal.. 
Lubisz to?
konto usunięte
fajnaa nutkaa :)
17 Agosto 2012
konto usunięte
tak, z pewnością każdemu chodzi właśnie o tę. ;)
26 Junio 2012
konto usunięte
A chodzi Tobie o piosenkę : Jej ostatni raz tą powyzej
22 Junio 2012
19.06.2012

cytaty;)

.żad­na wiel­ka miłość nie umiera do końca. Możemy do niej strze­lać z pis­to­letu lub za­mykać w naj­ciem­niej­szych za­kamar­kach naszych serc, ale ona jest spryt­niej­sza - wie, jak przeżyć. Pot­ra­fi zna­leźć so­bie drogę do wol­ności i zas­koczyć nas, po­jawiając się, kiedy jes­teśmy już cho­ler­nie pew­ni, że umarła, al­bo, że przy­naj­mniej leży bez­pie­cznie scho­wana pod ster­ta­mi in­nych spraw...

 

 

 

Praw­dzi­wa miłość zaczy­na się tam, gdzie nicze­go już w za­mian nie oczekuje.

 


Przez wszys­tkie te ty­siącle­cia ludziom nie udało się roz­gryźć za­gad­ki, jaką jest miłość. Na ile jest sprawą ciała, a na ile umysłu? Ile w niej przy­pad­ku, a ile przez­nacze­nia? Dlacze­go związki dos­ko­nałe się roz­pa­dają, a te po­zor­nie niemożli­wie trwają w naj­lep­sze? Ludzie nie zna­leźli od­po­wie­dzi na te py­tania i ja też ich nie znam. Miłość po pros­tu jest al­bo jej nie ma

Lubisz to?
konto usunięte
Prawdziwa miłość nie istnieje, ukłon zniżenia dla tych którzy w nią wierzą ;>..!
25 Junio 2012
konto usunięte
Praw­dzi­wa miłość zaczy­na się tam, gdzie nicze­go już w za­mian nie oczekuje- czy ja wiem.
19 Junio 2012
19.06.2012

kiedys

 kiedyś dnia pięknego poznamy osobą a wraz z nią odpowiedzi dlaczego do tej pory była tułaczka i cierpienia.


Tego dnia usmiech sie pojawi i tego wlasnie dnia milość wszystko sprawi smak naprawi łzy otrze i powie że już zawsze będzie dobrze.  RP

Lubisz to?
konto usunięte
Nadejdzie taki czas prędzej czy poźniej;)
21 Junio 2012
Oby jak najszybciej :)
20 Junio 2012
konto usunięte
Nadejdzie taki czas :-)
19 Junio 2012
19.06.2012

Takie tam ;))

Lubię dni, gdy za oknem jest brzydka pogoda, a ja siedzę z kubkiem gorącej czekolady, nie odbieram telefonów, nie ruszam się z pokoju. Po prostu nie istnieję. Lubię czasem nie istnieć, tak na jeden dzien .
Lubisz to?
konto usunięte
Szczególnie jak jest mi smutno
22 Junio 2012
konto usunięte
Oj tak ;)
19 Junio 2012
konto usunięte
też tak czasem lubie , zapomnieć o całym świecie :)
19 Junio 2012
18.06.2012

Życie

Nie ma zbyt wiele czasu, by być szczęśliwym. Dni przemijają szybko. Życie jest krótkie. W księdze naszej przyszłości wpisujemy marzenia, a jakaś niewidzialna ręka nam je przekreśla. Nie mamy wtedy żadnego wyboru. Jeżeli nie jesteśmy szczęśliwi dziś, jak potrafimy być nimi jutro? Wykorzystaj ten dzień dzisiejszy. Obiema rękoma obejmij go. Przyjmij ochoczo, co niesie ze sobą: światło, powietrze i życie,jego uśmiech, płacz, i cały cud tego dnia. Wyjdź mu naprzeciw.

Phil Bosmans
Lubisz to?
konto usunięte
Szczęście powinno towarzyszyć życiu, życie to nie tylko miłość.
19 Junio 2012
Nie ma zbyt wiele czasu, by być szczęśliwym. Dni przemijają szybko. Życie jest krótkie. W księdze naszej przyszłości wpisujemy marzenia, a jakaś niewidzialna ręka nam je przekreśla. Nie mamy wtedy żadnego wyboru. Jeżeli nie jesteśmy szczęśliwi dziś,
19 Junio 2012
konto usunięte
spk xd
18 Junio 2012
 Hej serduszka ! :)
Jak mija Wam weekend ? U mnie troszkę nudnawo i dotego strasznie gorąco, ale nareszcie widać że just jest LATO ! :)



Lato, pora roku którą chyba wszyscy uwielbiają. Wakacje, słońce, jeziora i wieczorne spotkania przy ogniskach. Czas, który sprzyja nawiązywaniu nowych znajomości. Lato to okres, kiedy jest za gorąco, aby robić to, na co w zimie było za zimno.:)



A to jedna z moich ulubionych piosenek :)





Mam nadzieję, że się spodoba :)
Miłego dnia !
 ; *

Lubisz to?
konto usunięte
teraz bede ją spiewać cały dzień xD
18 Junio 2012
konto usunięte
:mrgreen: też ją lubię
18 Junio 2012
Przygarnie ktos kiedyś wkoncu moje serduszko???;>
Dopiero pol roku jestem sama a tak mi ciezko byciu samotnej:(((
Gdy patrze tak na zakochane pary to az smutno sie w serduszku robi....
Brak mi drugiej polowki...
Aczkolwiek moj zwiazek dal mi popalic...
Lubisz to?
konto usunięte
Żyj pełnią życia, gdy ratowano mi życie po ciężkim wypadku mój "chłopak"' zabawiał się z inną laską miał mnie gdzieś.. Więc twierdzę iż bycie samym jest ZAYYYEBISTE po co ten fałsz bijący z ich oczu:>. Baw się swoimi dniami;>. I miej gdzieś facetów;)
25 Junio 2012
konto usunięte
to prawda ja też jestem sama no wiadomo że ciężko ale nie szukam na siłe chłopaka bo to i tak nic nie da;)
18 Junio 2012
konto usunięte
Rozumiem cię, ale rany się zagoją i znajdziesz w końcu swego księcia z bajki :)
18 Junio 2012
16.06.2012

złamane serce:)

każdy miał kiedyś złamane serce ale nie powinniśmy myśleć cały czas o przeszłości tylko o przyszłości i po prostu nie być smutnymi chociaż to czasem  trudne : * 
tak samo jest z bliskimi osobamy gdy umierają ja straciłam tate gdy miałam 6 lat wtedy cały czas o nim myślałam ale w końcu zrozumiałam ,że to nic nie da i trzeba żyć chwilą: )
Lubisz to?
konto usunięte
fajna ta grupa:) tacy fajni ludzie, naprawdę i te wypowiedzi takie mądre:) miło poczytać sobie:)
19 Junio 2012
konto usunięte
i tutaj masz racje. :)
18 Junio 2012
konto usunięte
No właśnie.. czasu i tak się nie da cofnać, na pewno jest to trudne szczególnie jak się straci kogoś bliskiego... jednak smutek niczego nie zmieni, trzeba więc żyć dalej i cieszyć z każdego danego nam dnia
17 Junio 2012

Miłość na pokaz to nie miłość! 
Związek bez uczucia,nie jest związkiem!

******************

Teraz,w tych czasach mnóstwo ludzi jest ze sobą na pokaz,by się pokazać że są lepsi bo mają kogoś, by zniwelować w sobie brak czułości ,rzeby zapomnieć o poprzedniej osobie.Jest wiele czynników że ludzie wolą miłość i związek na pokaz.
Denerwuje mnie najbardziej to,że ludzie(przeważnie młodzież) jest z daną osobą tylko dla tego że jest ładny/ładna,a w ogóle nie patrzy na to co ma w głowie.Po co komu ktoś kto jest piękny,a ma siano zamiast mózgu? Przecież to w ogóle kupy się nie trzyma,bo przecież na dłuższą mętę nie wytrzyma się z takim człowiekiem. Teraz przeważnie młodzież idzie za rozumem niż za sercem ,a przecież to nie na tym wszystko polega.

Denerwuje mnie także to że np ludzie niepełnosprawni mogą tylko pomarzyć o kimś bliskim ,tylko dlatego że są niepełnosprawni.Ja rozumiem że są obawy przed taką miłością,ale nie można odpychać człowieka tylko dlatego że nie jest w pełni zdrowy tak jak My. Teraz w tych czasach jest brak TOLERANCJI ,WRAŻLIWOŚCI i WYOBRAŹNI to gdzie ma być jeszcze w tym wszystkim prawdziwe uczucie,prawdziwa miłość i związek oparty na wszystkim co prawdziwe?
Teraz nie ma miejsca na to wszystko ,co kiedyś było dla poprzednich pokoleń wszystkim i tym najważniejszym,tym co się kiedyś kierowało.

Może jestem młodą osobą,która poruszyła dość poważne i trudne tematy ,ale uważam że trzeba o tym mówić, bo milczenie w tym wszystkim nie pomoże ,najwyrzej może jeszcze sprawę pogorszyć. Ja widzę i myślę że każdy z was też to widzi na codzień jak społeczeństwo się zachowuje wobec wszystkiego ,a w temacie ''Miłości'' nic nie wie.

Szanujmy się takim jakimi jesteśmy,
Szanujmy innych takimi jakimi są ,
Pamiętajmy i znajmy znaczenie MIŁOŚCI!

Lubisz to?
konto usunięte
Taka moda ;>.. Każdy by chciał pokazać się z kimś przystojnym, ale moim zdaniem to głupota.. Gdyż uroda z czasem przemija;). Z biegiem czasu może w końcu niektórzy zrozumieją, że nie warto spoglądać na okładkę, ale na wnętrze danej osoby ;>. Pozdro;*
25 Junio 2012
konto usunięte
Ja sie nie zgadzam. Ludzie niepełnosprawni tez mogą znależć miłość. Może faktycznie nie wszyscy ale wiekszosc . Przekonalam sie o tym sama ;)
24 Junio 2012
konto usunięte
Życie to szansa którą musimy jak najlepiej wykorzystać, każdego z nas czeka kiedyś ta prawdziwa milość
17 Junio 2012
1 129 130 131 132 133 715