Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

14.06.2012

:))))

 Jestem tu dosłownie od paru minut ale zdążyłam już przeczytac wiele z waszych postów. Moje zdanie jest  takie że prawdziwe uczucie spotka każdego z nas w odpowiednim czasie.  Cieszmy się życiem takim jakie jest bo mogłoby byc o wiele gorsze i nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy..
Napewno każdy z nas doznał już wielu przeżyc związanych z partnerstwem i to nie było TO ! Nie dołujmy się tym i nie szukajmy na siłe, bo ONI nie byli nas warci. Przeżyjemy reszte życia z naprawde kimś wyjątkowym.

Pozdrawiam wszystkim smutasów i niesmutasów:P  :)))
Lubisz to?
konto usunięte
Fajnie tak poczytać sobie takie mądre wypowiedzi jak powyzej
19 Junio 2012
konto usunięte
Racja lepiej nie robić nic na siłe, trzeba uzbroić się w cierpliwość i czekać na tę jedną miłość, która przyjdzie w najmniej oczekiwanym przez nas momencie
17 Junio 2012
konto usunięte
True story :)
17 Junio 2012
14.06.2012

Życie..

GAŁĄZKA NA WIETRZE

Bo życie tak kruche jest,
jak ta gałązka na wietrze.
Gnie się raz w jedną,
raz w drugą stronę.
I szczęściarz to ten -
kto potrafi ją uchwycić w swe dłonie
i pokierować tak,
by zawsze wiatr wiał w plecy,
a nigdy w oczy...

..... Czasem wiatr
Ją łamie - powala
Na ziemię .....
Zmienność wiatru
Jak zmienność
Ludzkich losów
Bywa -
Cóż począć mają
Ci , którym wiatr
Zawsze w oczy .... ?
Czy czekać ?
Pogrążając się
W beznadziei ...
A może na
Przekór losowi
Wbrew wszystkiemu i
wszystkim iść dalej ...
Szukając ramion
Silnych co
Przed wiatrem osłonią ....


Lubisz to?
14.06.2012

Milosc

 Miłość cierpliwa jest,
łaskawa jest.
Miłość nie zazdrości,
nie szuka poklasku,
nie unosi się pychą;
nie dopuszcza się bezwstydu,
nie szuka swego,
nie unosi się gniewem,
nie pamięta złego;
nie cieszy się z niesprawiedliwości,
lecz współweseli się z prawdą.
Wszystko znosi,
wszystkiemu wierzy,
we wszystkim pokłada nadzieję,
wszystko przetrzyma.
Miłość nigdy nie ustaje...

Wlasnie tak powinno wygladac prawdziwe uczucie..
Lubisz to?
nie ma milosci!!!
17 Diciembre 2012
konto usunięte
to jest prawda
26 Junio 2012
konto usunięte
św Paweł :)
16 Junio 2012
14.06.2012

Witam.

Witam wszystkich.!


Jak wiadomo każdy z nas szuka miłości, nie każdy ją dostrzega, nie każdy ją doznaje.
Niektórzy mają miłość a w ogóle jej nie szanują.
Ja osobiście nie znalazłam się w tej grupie by kogoś znaleźć,dlatego że moim zdaniem szukanie miłości na siłe jest bezsensu ,ale też nie szukanie jej i nie próbowanie też nie ma sensu ,dlatego że w tedy nie będziemy wiedzieć czy omineliśmy coś w swoim życiu ważnego czy nie.

Ja pomiomo własnych stwierdzeń i rozmyśleń życzę każdemu z Was,byście w końcu znaleźli to co szukacie,tego uczucia które Was zgubiło,by ujrzało każdego człowieka w tym ciemnym tunelu i pokazało tą właściwą osobę na którą czekacie całe życie :)


PS. Sugerujcie się sercem ,a nie rozumem.
Nie patrzcie na wygląd lecz na duszę.

Wygląd przemija z wiatrem,a charakter zostaje do końca życia.

Lubisz to?
konto usunięte
Zgadzam się nie wygląd jest najważniejszy lecz to jaka jest się osobą w stosunku do innych, wygląd, uroda przemija zostaję wnętrze człowieka
17 Junio 2012
konto usunięte
3 lata to jest dlugo ?;>
17 Junio 2012
tak to prawda ale czasem trudną ją znależć tą prawdziwą
14 Junio 2012
14.06.2012

:-(:-(

Gdy znajdziesz klucz do szczęscia zawsze znajdzie się ktoś,tko wymieni w nim zamek....:-(
Lubisz to?
:( zgadzam się ...
20 Junio 2012
konto usunięte
nie warto przejmowac się takimi ludźmi !
14 Junio 2012
14.06.2012

ostre ale prawdziwe

Ostatnio mi kolega powiedział piękne zdanie które zapamietałam. Tyczy sie osób które są empatyczni w stosunku do innych ludzi nie oczekujac niczego w zamian. Zazwyczaj jest tak że są wykoirzystywani bo nie potrafia byc asertywni. Wbrew pozorom to piękna cecha choc ciężko ja z siebie wykszeszać jesli sie lubi pomagać innym bezinteresownie. Oto to zdanie:
  
     " Jak masz miękkie serce, musisz mieć twardą dupę"

Niestety to troche ordynarne ale prawdziwe. Wielu sie znajdzie by dogryźć komus, zranic, sprawic przykrość. :( Niewielu takich którzy chcą widzieć usmiech :) radość:) nie oczekujac nic w zamian. Dumna jestem z tego, ze mimo egocentryzmu wśród społeczeństwa są jeszcze ludzie o złotym sercu.  

Lubisz to?
konto usunięte
Dobrych ludzi jest b.mało,a za miękkie serce zawsze ...zgadzam sie !!
21 Junio 2012
konto usunięte
bo nie potrafie nikomu odmówić jak prosi mnie o pomoc
17 Junio 2012
konto usunięte
zawsze jak staram się pomagać innym ludzie wykorzystują to
17 Junio 2012
13.06.2012

hejka

W grupie jestem już długo,ale na fotce rzadko jestem i mało się udzielam.Jak większości z was też mi dokucza bycie samym.
Ehh życie jest takie niesprawiedliwe w pewnych kwestiach.Ostatnio mi ta samotność daje się coraz bardziej odczuć.
Jeżeli są osoby chętne się poznać to zapraszam.
PS: Dziewczyny nie patrzcie na wygląd hehe
Lubisz to?
konto usunięte
nie każde patrzą na wygląd;)) ważne jest serce drugiej osoby niż wygląd;)))
15 Julio 2012
13.06.2012

samotnosc:/

ja to jestem skazany na samotnosc nie mam wogole powodzenia u plci przeciwnej zawsze gdy poznaje kogos to wydaje mi sie ze natrafilem na ta wyjatkowa osobe ale pozniej okazuje sie ze zabardzo sie angazuje bo druga osoba nie byla az tak zainteresowana mna wogole nie wierze w milosc i w zwiazek jakis ehh ://
Lubisz to?
slucho*
24 Junio 2012
a wiec przyznajesz paula ze kobiety wola tych "zlych" zeby ich nawrocic heh ciekawe nie zawsze wychodzi to wam na sucho kobietki
24 Junio 2012
konto usunięte
kolego to piona mam tak samo :(
17 Junio 2012
12.06.2012

Witajcie

 Dopiero dolaczylam do grupy i zaczelam od czytania waszych wpisow.Jesli moge wam dac rade to Glowy Do Gory ;):* Owszem jestescie sami ale kazdy napewno znajdzie ta swoja druga polowke :) Moja sytuacja wydaje sie beznadziejna.Mam 19 lat.Rodzina wyprowadzala sie za granice a ja zostalam w kraju ze wzgledu na swojego "jedynego" Noo i zaszlam w ciaze..On nie potrafil dorosnac do roli ojca wiec skonczylo sie rozstaniem.No i teraz jestem w polsce sama z malenstwem,a jednak mam nadzieje ze wszystko sie jeszcze pouklada..Wiadomo ze tesknie i mam zalamania ale staram sie w miare pozytywnie patrzec w przyszlosc.No i wierze ze w koncu spotkam ta prawdziwa milosc..ktora juz nie zrani :) a do tego czasu sama poukladam swoje zycie najlepiej jak tylko sie da :*:* I zamiast sie zalamywac to po prostu wierzcie ze ta osoba sama sie napatoczy :D:)
Lubisz to?
konto usunięte
będzie dobrze na pewno się wszystko ułozy
17 Junio 2012
konto usunięte
Hehe to Super ze mam przy sobie wasze Duchy ! :D:D ;*
14 Junio 2012
konto usunięte
jesteśmy z Tobą, może nie ciałem ale duchem zawsze!! ;*
14 Junio 2012
12.06.2012

zagubiona :(

"Zagubiona"

Zagubiona w szarości dnia codziennego.
Szukająca w marzeniach życia lepszego.
Tak daleka od prawdy rzeczywistości.
Na dnie serca wciąż śni o wolności...

Zagubiona w świecie który ją otacza.
Zawstydzona do marzeń już nie wraca.
Choć krok ją dzieli by była szczęśliwa.
W swoim serduszku marzenia ukrywa...

Zagubiona jak ziarnko piasku na pustyni.
Podświadomie wie, że wszystko się spełni.
Może czeka wciąż odpowiedniej chwili?
Widać jeszcze nie czas by sny się spełniły...

Zagubiona, samotna idąca w śród tłumów.
Myślami jest tak bliska do swojego cudu.
Wtedy się uśmiechnie i będzie szczęśliwa.
Odnajdzie swą miłość co w sercu nosiła... 
Lubisz to?
1 130 131 132 133 134 715