10.06.2012
Witajcie..
Jestem tu z wawi już od dawna i więdzę że nadal wielu z nas nie ma nikogo bliskiego, czasami coś się zmienia.. łączycie się w pary rozstajecie, ale mam nadzieję że każdy kolejny rozdział w waszym życiu przyniesie coś nowego, lepszego. Nie bójmy się żyć! Zapewne często słyszycie że czas leczy rany ktoś może sobie pomyśleć (łatwo mu powiedzieć, on nie jest sam itp) Ja z doświadczenia wiem że czas zabliźnia rany.. Nadchodzą wakacje czas gdy jest wiele okazji do spotkań, zawierania nowych znajomości.. życzę wam wielu sukcesów oraz więcej wiary w siebie :*
Samotny..
Samotny..
Lubisz to?